Алгоритм надання бюджетних місць

Вступники, які брали участь у вступній кампанії за результатами спеціально організованої сесії національного мультипредметного тесту, магістерського комплексного тесту, магістерського тесту навчальної компетентності подають документи у визначені Міністерством освіти і науки України строки та можуть отримати рекомендацію до зарахування на бюджет у випадку отримання конкурсного бала, який був достатнім для вступу на місця державного (регіонального) замовлення при адресному розміщенні бюджетних місць.

18:07 17.08.2022

Днями заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря відвідав гуманітарний штаб, що у Києві

Відповідальний за роботу штабу начальник відділу з правових питань та кадрової роботи Віталій Коваленко ознайомив заступника із графіком та обсягами роботи штабу, поінформував про види консультацій, які тут щодня отримують ВПО, на кшталт допомоги у відновленні документів, що підтверджують особу, права власності, підготовки заяв до Європейського суду з приводу зруйнованого житла, приймання документів на виплату грошової допомоги з Гірського бюджету тощо.

16:36 17.08.2022

Тепер можна швидко та просто повідомити про примусову мобілізацію чи залучення до війська окупанта

Мінреінтеграції та НІБ закликають усіх громадян, яким відомі факти примусової мобілізації чи залучення людей на ТОТ до військової служби на стороні держави-агресора, повідомляти про це.

16:17 17.08.2022

Проведено чергові онлайн-наради з керівниками закладів культури

Протягом останніх двох днів посадовцями відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації проведено чергові онлайн-наради з керівниками закладів культури Гірської громади.

20:13 16.08.2022

«Шляхи впевненого старту початку 2022/2023 навчального року»

16 серпня 2022 року спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації та керівники закладів освіти Гірської громади взяли участь у Круглому столі «Шляхи впевненого старту початку 2022/2023 навчального року». Захід було організовано Департаментом освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації. Під час засідання розглядалися питання управлінської діяльності в умовах воєнного часу, організації дистанційного навчання, створення освітньої програми закладу освіти тощо. Окрему увагу було приділено особливостям впровадження та можливостям освітньої платформи «HUMAN Школа».

17:46 16.08.2022