Охорона здоров'я

Фото без описуНачальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я - Степаненко Наталія Володимирівна

Контактний номер телефону: +38 073 152 8404

Електронна пошта: soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua

Збір інформації про цивільних громадян – мешканців Гірської міської територіальної громади, поранених/загиблих внаслідок військової агресії

Контактна особа: Степаненко Наталія, телефон +38 (073) 152 8404 електронна адреса soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua

У рамках Програми медичних гарантій кожен українець та українка мають змогу потрапити до лікаря й отримати послуги та ліки за програмою “Доступні ліки”, незалежно від місця перебування та наявності декларації. Якщо ви є внутрішньо переміщеною особою, вам не потрібно переукладати декларацію, достатньо звернутися по допомогу напряму в найближчий медичний заклад.
Якщо ви шукаєте найближчий медичний заклад:
-онлайн-карта медичних установ від МОЗ: https://moz.gov.ua/karta-medzakladiv;
-гаряча лінія Національної служби здоров’я України (НСЗУ) 16-77, працює у робочі дні з 9:00 до 18:00 (понеділок-четвер) та з 9:00 до 16:45 (у п’ятницю).
Аби не стояти в черзі, запишіться на прийом до лікаря на конкретну дату та час через реєстратуру, зателефонувавши за номером, що є на сайті медичного закладу;
Якщо вам потрібна онлайн-консультація лікаря:
-медичний чат-бот «Турбота»: https://https://t.me/Doc2rbot
-медичний чат-бот «ПОШУК ЛІКАРЯ»: https://t.me/MedicalForUA_bot
Про те, які питання можна вирішити за допомогою контакт-центру 16-77, читайте тут: https://cutt.ly/iN9jdMp.

Право на безоплатний або пільговий відпуск лікарських засобів

Шановні мешканці Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області!

Ви можете звертатися за вирішенням важливих питань з отримання медичних послуг до лікарів загальної практики КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради, які працюють дистанційно за номерами телефонів:

м. Гірське:

лікар-педіатр – Старих Лариса Михайлівна, +380502777922;

смт Тошківка:

лікар загальної практики-сімейний лікар – Карпенко Олена Сергіївна, +380985038521;

лікар-терапевт – Кузнецов Олександр Леонідович, +380660668578, +380996463306 Viber

смт Новотошківка:

лікар-терапевт – Янчевська Ольга Семенівна, +380661803874.

Як допомогти дитині позбутися "синдрому відмінника"

«Чому не 12 балів?», «Ти повинен/-на бути краще, ніж всі інші», «Ось я у твоєму віці…» – дуже часто такі фрази можуть звучати від батьків, які ставлять завищені вимоги до своїх дітей. Нерідко подібний психологічний тиск може супроводжуватися й застосуванням насильства.

08:35:29 25.04.2024

Ти як?

Хвилинка повернення до себе. Ділимося з тобою легенькою, але дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще — навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.

10:11:14 24.04.2024

Ти як?

Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.

15:30:09 15.04.2024

Ти як?

Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.

09:09:52 09.04.2024

Ти як?

Від слова до діла далека дорога. Але афірмації дійсно працюють. Пояснюємо, коли та як.

09:30:05 08.04.2024

Ти як?

Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати. Невдало підібраними словами можна поранити. Тому ми підготували підказки, які слова можна сказати людині, щоб у них вона почула «мене люблять», «про мене дбають», «я маю значення».

09:50:28 06.04.2024

Для ветеранів і ветеранок лікування у стаціонарі безкоштовно за Програмою медичних гарантій

У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів підготувало роз'яснення. Якщо ветерану чи ветеранці необхідне лікування у стаціонарі, то вся медична допомога для них має бути безоплатною в тій лікарні, яка має договір із НСЗУ. Зверніть увагу: всі необхідні ліки також повинні надаватися пацієнту безоплатно.

12:24:44 03.04.2024

Емоційне вигорання батьків: як попередити

Батьківство це не лише про стан радості та піднесення. Це також велика відповідальність, яка потребує значних зусиль та емоційного ресурсу. Природно, що процес виховання та постійний догляд за дітьми здатні викликати у батьків втому, спустошення і психологічну відстороненість.

16:51:46 02.04.2024