Охорона здоров'я

Фото без описуНачальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я - Степаненко Наталія Володимирівна

Контактний номер телефону: +38 073 152 8404

Електронна пошта: soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua

Збір інформації про цивільних громадян – мешканців Гірської міської територіальної громади, поранених/загиблих внаслідок військової агресії

Контактна особа: Степаненко Наталія, телефон +38 (073) 152 8404 електронна адреса soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua

У рамках Програми медичних гарантій кожен українець та українка мають змогу потрапити до лікаря й отримати послуги та ліки за програмою “Доступні ліки”, незалежно від місця перебування та наявності декларації. Якщо ви є внутрішньо переміщеною особою, вам не потрібно переукладати декларацію, достатньо звернутися по допомогу напряму в найближчий медичний заклад.
Якщо ви шукаєте найближчий медичний заклад:
-онлайн-карта медичних установ від НСЗУ за посиланням;
-гаряча лінія Національної служби здоров’я України (НСЗУ) 16-77, працює у робочі дні з 9:00 до 18:00 (понеділок-четвер) та з 9:00 до 16:45 (у п’ятницю).
Аби не стояти в черзі, запишіться на прийом до лікаря на конкретну дату та час через реєстратуру, зателефонувавши за номером, що є на сайті медичного закладу.
Про те, які питання можна вирішити за допомогою контакт-центру 16-77, читайте тут: https://cutt.ly/iN9jdMp.

Право на безоплатний або пільговий відпуск лікарських засобів

Шановні мешканці Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області!

Ви можете звертатися за вирішенням важливих питань з отримання медичних послуг до лікарів загальної практики КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради, які працюють дистанційно за номерами телефонів:

м. Гірське:

лікар-педіатр – Старих Лариса Михайлівна, +380502777922;

смт Тошківка:

лікар загальної практики-сімейний лікар – Карпенко Олена Сергіївна, +380985038521;

лікар-терапевт – Кузнецов Олександр Леонідович, +380660668578, +380996463306 Viber

смт Новотошківка:

лікар-терапевт – Янчевська Ольга Семенівна, +380661803874.

Ти як?

Що я можу зробити для дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій?

13:43:23 04.06.2024

Ти як?

Зізнавайся, ти любиш попліткувати? Обіцяємо нікому не розказувати :)

13:45:48 03.06.2024

Що важливо знати про рак легень

Рак легень виникає тоді, коли клітини легень починають неконтрольовано ділитися. Вогнище ураження може розташовуватися у стінках великих та малих бронхів, бронхіол, а також в самій легеневій тканині, де в нормі здійснюється обмін газів.

10:48:12 03.06.2024

День людей з історією раку

2 червня світ відзначає День людей з історією раку. Його основна мета – підтримка тих, хто проходить/пройшов лікування та підвищення обізнаності про виклики, які стоять перед онкопацієнтами. За ініціативи Фонду підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family Україна долучиться до цього дня вшосте. Чому це важливо й чи справді онкопацієнтам потрібен “свій” день? За даними Національного канцер-реєстру України, в Україні проживає близько 1 мільйона онкопацієнтів.

09:39:42 02.06.2024

Ти як?

Місяць обізнаності про психічне здоров’я закінчується, а турбота про себе — ні.

13:10:13 31.05.2024

Як знайти сімейного лікаря

Дашборд “Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги” допоможе знайти найближчий центр надання первинної медичної допомоги та сімейного лікаря (терапевта або педіатра). Нагадуємо, як користуватися електронним сервісом.

08:49:47 29.05.2024