Охорона здоров'я

Фото без описуНачальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я - Степаненко Наталія Володимирівна

Контактний номер телефону: +38 073 152 8404

Електронна пошта: soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua

Збір інформації про цивільних громадян – мешканців Гірської міської територіальної громади, поранених/загиблих внаслідок військової агресії

Контактна особа: Степаненко Наталія, телефон +38 (073) 152 8404 електронна адреса soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua

У рамках Програми медичних гарантій кожен українець та українка мають змогу потрапити до лікаря й отримати послуги та ліки за програмою “Доступні ліки”, незалежно від місця перебування та наявності декларації. Якщо ви є внутрішньо переміщеною особою, вам не потрібно переукладати декларацію, достатньо звернутися по допомогу напряму в найближчий медичний заклад.
Якщо ви шукаєте найближчий медичний заклад:
-онлайн-карта медичних установ від НСЗУ за посиланням;
-гаряча лінія Національної служби здоров’я України (НСЗУ) 16-77, працює у робочі дні з 9:00 до 18:00 (понеділок-четвер) та з 9:00 до 16:45 (у п’ятницю).
Аби не стояти в черзі, запишіться на прийом до лікаря на конкретну дату та час через реєстратуру, зателефонувавши за номером, що є на сайті медичного закладу.
Про те, які питання можна вирішити за допомогою контакт-центру 16-77, читайте тут: https://cutt.ly/iN9jdMp.

Право на безоплатний або пільговий відпуск лікарських засобів

Стартував проєкт: «Прихована правда про «СМАЧНЕНЬКЕ» та маніпулятивна реклама нездорової їжі»

У рамках проєкту Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області проводить інформаційні заходи щодо захисту дітей та підлітків від реклами про нездорове харчування.

09:51:44 26.07.2024

Проєкт «Укрпошта.Аптека» з безкоштовної доставки ліків

АТ «Укрпошта» за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України реалізується проєкт «Укрпошта.Аптека» з безкоштовної доставки ліків.

11:43:01 18.07.2024

Як уберегтися від гострих кишкових інфекцій у спеку

Літо традиційно є періодом підвищеної захворюваності на гострі кишкові інфекції (ГКІ). Причиною виникнення ГКІ зазвичай є вживання недостатньо термічно оброблених харчових продуктів, неякісних харчових продуктів, придбаних на стихійних ринках та у місцях несанкціонованої торгівлі.

08:22:18 15.07.2024

Ти як?

У такі моменти нам усім страшно. Але діти особливо вразливі.

12:33:38 12.07.2024

Ти як?

Є речі, які можуть видаватися нудними, а насправді — корисні.

12:56:24 08.07.2024

Ти як?

Ми в інтернеті, ти в інтернеті — постійна присутність в онлайні впливає на наш спосіб життя, роботу і стиль спілкування. Та й на наше ментальне здоров’я теж.

11:44:14 08.07.2024

Міністерство охорони здоров'я України нагадує, як краще зберігати їжу в умовах тривалих відключень електроенергії

Терористи продовжують обстрілювати нашу енергетичну інфраструктуру, тож останнім часом вся країна потерпає від вимушених вимкнень електроенергії.

10:32:59 03.07.2024