Солодощі для Збройних сил України

Дата: 24.08.2023 16:11

З нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України працівники Богданівського гуманітарного штабу Гірської міської ВА разом з Богданівською сільською бібліотекою організували майстер-клас «Горішки з медом».

Працівники культури, Богданівського ліцею, гімназії та мешканці Гірської громади власноруч робили солодкі подарунки нашим захисникам, які не шкодуючи свого життя, захищають країну від російського агресора.

Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні! Нехай кожен герой повернеться додому, наповнений силою духу, невичерпною енергією та незламним переконанням, що Україна понад усе!

Гірська міська військова адміністрація дякує всім і кожному, хто долучився до заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!

З Днем Незалежності України, громадо!

Слава Україні!