Запобігання та протидія домашньому насильству

Інформаційна пам'ятка щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Що таке домашнє насильство

Контакти допомоги від домашнього насильства за кордоном

У пошуках безпеки і прихистку за кордоном, українські жінки та діти можуть зіткнутися з проблемою домашнього насильства. Ідентифікувати таке явище за межами України складніше, оскільки люди можуть уникати звернення до правоохоронних органів через обмеженість знань про національне законодавство іноземної країни, побоюючись осуду або помилково вважаючи, що домашнє насильство триватиме тимчасово.

13:47:36 08.07.2024

Протидія торгівлі людьми за кордоном

Щоденно тисячі українців наражаються на небезпеку в пошуках тимчасового прихистку, можливостей для працевлаштування та навчання, або подорожуючи за кордоном.

17:45:38 27.06.2024

Проміжні репарації для постраждалих від сексуального насильства, вчиненого військовослужбовцями Росії

В Україні зафіксовано 303 факти сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом (СНПК) з початку повномасштабного вторгнення рф. Реальна кількість випадків сексуального насильства може бути значно більшою.

11:44:45 27.06.2024

Допомога постраждалим від СНПК: корисні матеріали

Більшість постраждалих від сексуального насильства під час війни можуть замовчувати ці злочини через побоювання осуду з боку суспільства, психологічного тиску оточення або страху розправи. Інколи проходять роки, перш ніж вони відкрито заговорять про це.

11:44:25 25.06.2024

День боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту

19 червня світ відзначає Міжнародний день боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту. Дату було обрано на честь ухвалення резолюції Ради Безпеки ООН 1820, яка визнає сексуальне насильство загрозою міжнародному миру та безпеці.

12:48:37 19.06.2024

Запобігання сексуальній нарузі та експлуатації

Сексуальна експлуатація та наруга є неприпустимим порушенням прав людини, що суперечить основним цінностям гідності та рівності. Адже кожна людина має право на безпеку, повагу і захист від будь-яких форм сексуальної експлуатації чи насильства.

09:00:13 11.06.2024

Встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми

Торгівля людьми у сучасному світі залишається підступним злочином, що включає в себе використання обману, шантажу, застосування фізичного та психологічного насильства, а також різних форм експлуатації.

08:49:46 11.06.2024

Онлайн-загрози явища торгівлі людьми

Сучасні злочинці, що займаються торгівлею людьми, активно використовують онлайн-простір для розповсюдження оманливої інформації з метою вчинення нових злочинів.

10:59:00 15.05.2024