Економіка

План відновлення та розвитку Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області після деокупації територій на 2023-2025 роки

Програма соціально-економічного і культурного розвитку Гірської міської територіальної громади на 2024-2026 роки

Інвестиційні проєкти

Фото без описуНачальник відділу економіки - Заплаткіна Ірина Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу економіки - Семенова Світлана Андріївна

Завідувач сектору міжнародної підтримки відділу економіки - Біла Юлія Юріївна

Головний спеціаліст сектору  міжнародної підтримки відділу економіки - Багіров Демір Ігорович

Електронна пошта: ekonomika_girske@girska-gromada.gov.ua

Луганський обласний центр зайнятості нагадує про можливість отримати нову професію, спеціальність або підвищення кваліфікації за рахунок ваучера на навчанн

На Ваш вибір 79 професій та 45 спеціальностей, в тому числі нова та дуже актуальна професія "Сапер (розмінування)".

12:21:57 17.07.2024

Шановний(а) представник(ця) бізнесу Луганщини!

Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації з метою підтримки товаровиробників Луганщини ініційовано розроблення та формування каталогу «Зроблено в Україні: виробники Луганської області» (далі – Каталог).

11:50:20 11.07.2024

Що таке ваучер і з якою метою він видається?

Ваучером є документ, що дає особі право на проходження одного з видів навчань. Таким навчанням може бути перепідготовка за робітничою професією, спеціалізація чи підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

11:48:21 11.07.2024

Вчора заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька взяла участь у практичному семінарі «Тригенерація в ефективному централізованому теплопостачанні: можливості холодопостачання».

07:57:24 11.07.2024

Добірка платформ з профорієнтації

Спеціально для вас зібрали добірку з 6 платформ, які допоможуть вам обрати або змінити професію, визначити свої здібності та вміння:

09:54:02 09.07.2024

Актуальна інформація про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва

За сприяння Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА сформовано актуальну на липень місяць інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва, у тому числі грантову допомогу, та інші ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу.

09:11:48 03.07.2024