Економіка

План відновлення та розвитку Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області після деокупації територій на 2023-2025 роки

Програма соціально-економічного розвитку Гірської міської територіальної громади на 2024-2026 роки

Інвестиційні проєкти

Фото без описуНачальник відділу економіки - Заплаткіна Ірина Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу економіки - Семенова Світлана Андріївна

Завідувач сектору міжнародної підтримки відділу економіки - Біла Юлія Юріївна

Головний спеціаліст сектору  міжнародної підтримки відділу економіки - Багіров Демір Ігорович

Електронна пошта: ekonomika_girske@girska-gromada.gov.ua

Національна освітня програма «Світанок»

Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської облдержадміністрації інформує про національну освітню програму «Світанок» для виходу на міжнародні ринки.

15:54:46 19.04.2024

Заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька взяла участь у п’ятиденному онлайн-курсі «Євроінтеграція для українських муніципалітетів» від Cities4Cities | United4Ukraine.

15:15:43 19.04.2024

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!!!

Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації запрошує підприємців відвідати онлайн тренінг на тему: «Перехід на новий рівень: системний ризик-менеджмент та підвищення конкурентоздатності українського бізнесу в проєктах відновлення», який організовується Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC) разом з Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в межах спільного пілотного проєкту, спрямованого на зміцнення та просування культури доброчесності і стандартів комплаєнсу серед українського малого та середнього бізнесу.

13:14:59 19.04.2024

Шановні мешканці Луганщини!

Луганський обласний центр зайнятості запрошує Вас скористатися можливістю отримати ваучер та безкоштовно здобути нову професію або спеціальність. На Ваш вибір 79 професій та 45 спеціальностей. Звертаємо Вашу увагу на те, що в Перелік професій та спеціальностей за якими може бути виданий ваучер, додали нову професію - "Сапер (розмінування)". Обирайте те, що цікавить саме Вас та звертайтеся до нас!

13:11:52 19.04.2024

Відбулася презентація функціональних можливостей Міжнародної платформи економічної дипломатії «Nazovni»

Нещодавно заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька долучилася до онлайн-брифінгу з налагодження та розвитку стійкої роботи у напрямі комплексного просування українського експорту. Спеціалісти відділу економіки установи також були запрошені до участі.

13:09:33 19.04.2024

Днями заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька взяла участь у практичному семінарі «Утилізація відпрацьованого тепла як невід’ємний елемент ефективних систем централізованого теплопостачання». До участі також долучилися спеціалісти відділу економіки установи.

12:07:19 19.04.2024