Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2023 06:30

Шановні мешканці Гірської громади!

Починаючи з 2014 року, українці воюють на фронті, волонтерять, працюють у тилу. З 24 лютого 2022 року всі громадяни України з новою силою доводять щодня незалежність своєї держави як найвищу цінність, а також неодмінну умову реалізації власної свободи та своїх прав. Ми усвідомлюємо, що нині йде кривава боротьба за саме існування Українського народу, на знищення якого зорієнтований агресор. Нині увесь цивілізований світ розуміє, що незалежна Україна – надійний форпост його стабільності і спокою.

Зустрічаючи вдруге поспіль річницю своєї незалежності у стані повномасштабної війни, яка триває майже десять років, Україна гідно тримає удар і демонструє непересічні спроможності наших сил оборони та цивільного населення захищати державу і звільняти землю від окупантів.

Відстоюючи власну незалежність сьогодні, убезпечуємо народи Європи від можливих посягань з боку агресора, стверджуємо гідне місце нашої країни у сім’ї цивілізованих європейських держав.

У цей святковий день бажаю кожній родині Гірської громади щастя, добробуту та найголовніше – скорішого повернення додому, до мирної процвітаючої Гірської громади! Нашій славній Україні бажаю процвітання серед інших незалежних держав світу! Міцності нам усім, сили та достатку! Зі святом!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко