Екологія

Начальник відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології - Савинська Ірина Борисівна

Головний спеціаліст - Матиченко Олена Петрівна

Головний спеціаліст - Ширінов Євген Едуардович

Провідний спеціаліст - Іванцова Вікторія Євгеніївна

Провідний спеціаліст - Русінова Людмила Євгеніївна

Спеціаліст І категорії - Тютюннікова Катерина Володимирівна

Контактний номер телефону: +38 067 864 4750

Електронна пошта: zhkg_girske@girska-gromada.gov.ua

Як зареєструвати дані про викиди та перенесення забруднюючих речовин: Міндовкілля затвердило методичні рекомендації

Підприємства, які підпадають під Закон України “Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів”, мають подавати відповідні звіти.

09:13:32 13.03.2024

Подолання наслідків війни: Міндовкілля розробляє правила поводження з азбестовмісними матеріалами у відходах руйнації

Наразі Міністерство спільно з міжнародними та національними експертами напрацьовує правила управління азбестовмісними відходами та відходами, забрудненими азбестом. Розробляється карта розміщення таких відходів, напрацьовуються плани поводження з ними, правила верифікації, транспортування та захоронення, а також механізми контролю та моніторингу з боку органів влади.

09:25:04 08.03.2024

Декарбонізація будівництва потребує нових екологічних підходів – “Метінвест”

Керівник напрямку розвитку нових продуктів “Метінвесту” Владислав Горбатенко розповів, що декарбонізація будівельної галузі потребує нових підходів до будівництва для зменшення кількості цементу, бетону, а також споживання енергії.

10:01:56 23.02.2024

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України розпочинає громадське обговорення законопроєкту «Про управління відходами видобувної промисловості»

Найбільшу частку від усіх відходів в країні становлять саме відходи видобувної промисловості. Вони утворюються в процесі видобутку, збагачення та переробки корисних копалин. Деякі з них містять небезпечні хімічні речовини і є загрозою для довкілля та здоров’я людей.

09:51:04 22.02.2024

Зелена генерація покриє все зростання світового попиту на енергію до 2026 року – МЕА

За прогнозами Міжнародного енергетичного агентства рекордне виробництво електроенергії з джерел з низьким рівнем викидів, зокрема ядерної та відновлюваної, має покрити все зростання світового попиту на електроенергію до 2026 року.

10:04:34 16.02.2024

Аналітики назвали 6 умов зеленого відновлення критичних секторів економіки України

Аналітики з міжнародного центру Green Deal Ukraїna підготували довідковий документ для Робочої групи високого рівня, який містить шість рекомендацій щодо успішного зеленого відновлення в критичних секторах економіки України.

12:13:37 15.02.2024