Вступ-2022

Сьогодні, 23 серпня 2022 року, завершується подання вступниками заяв на бюджет до закладів вищої освіти на основі 11-ти класів, дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

15:24 23.08.2022

До Дня Незалежності, 24 серпня, ймовірне посилення атак російських хакерів – подбайте про безпеку

Незалежність та свобода України не дають спокою російським загарбникам. Саме у значні державні дати зазвичай активізується ворог. Тому ми очікуємо посилення атак з боку окупантів напередодні та в день відзначення найважливішого для українців державного свята – Дня Незалежності. І не тільки на полі бою, а й у кіберпросторі.

08:10 23.08.2022

Внутрішньо переміщені особи Гірської міської територіальної громади продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Сьогодні до гуманітарних штабів Гірської міської військово-цивільної адміністрації звернулося понад сто громадян з числа внутрішньо переміщених осіб.

21:04 22.08.2022

Відповідальний бізнес активно долучається до вирішення актуальних питань сфери освіти

Видавництво «Ранок» за сприяння МОН і міжнародних партнерів прагне підтримати учнів, які мають право здобувати якісну системну освіту. Учням і педагогам видавництво надає відкритий доступ до електронних підручників для 1-5 класів з усіх предметів.

20:18 22.08.2022

7 правил життя на ТОТ

Окупація – жорстке випробування. Але маємо його пройти. Й пам’ятаймо: українці – де б вони не були: в окупації, чи депортовані до рф, за гратами ворога, чи в евакуації за кордоном,- не самі. Поруч – уся країна.

18:28 22.08.2022

Стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

З початку війни в окремих регіонах України Держпраці було започатковано проєкт надання консультаційної підтримки суб’єктам господарювання, які вимушені тимчасово припинити свою діяльність на окремих територіях нашої держави, де внаслідок збройної агресії ведуться активні бойові дії.

15:30 22.08.2022

Майбутні студенти можуть подавати документи для вступу

Результати додаткової сесії НМТ розміщені на інформаційних сторінках bit.ly/3OLr2c3 учасників тестування, а також у ЄДЕБО. Про це в телеграм-каналі повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет https://t.me/SerhiyShkarlet/1177.

14:30 22.08.2022