Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Новини

Дата: від до Скинути

Коли і від чого вакцинуватися?

Коли і від чого вакцинуватися?

Війна змусила нас спускатися у сховища і перебувати у місцях скупчення людей, збільшила ризик поранень та контакту з кров’ю інших, усе це наблизило до нас інфекційні хвороби, зокрема ті, яким можна запобігти вакцинацією.

10:44 21.08.2023

Долучайтеся до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Долучайтеся до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ряду громадських організацій проводить щорічно Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Україна стане частиною міжнародного руху, акції прибирання відбудуться у всьому світі, об’єднають мільйони учасників.

10:13 21.08.2023

Протягом тижня більше 1000 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

Протягом тижня більше 1000 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача постільних та побутових наборів, ковдр та матраців від Благодійного фонду «Право на захист», термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк» та сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ. Відвідувачі також отримували психологічну допомогу, консультації спеціаліста Луганського обласного центру зайнятості, спеціалісти благодійного фонду «Право на Захист» та відповідальна особа за роботу штабу надавали юридичні консультації. Лікар видавав ліки та консультував з питань лікування та профілактики захворювань

18:01 20.08.2023

У гуманітарному хабі Гірської громади в Хмельницькому облаштоване віддалене робоче місце адміністратора ЦНАПу

У гуманітарному хабі Гірської громади в Хмельницькому облаштоване віддалене робоче місце адміністратора ЦНАПу

На базі координаційного центру допомоги ВПО з Луганської області в м. Хмельницький ЦНАП у м. Лисичанськ займається реєстрацією повідомлень про пошкоджене або зруйноване нерухоме майно внаслідок військової агресії. До адміністратора ЦНАПу можуть звертатися заявники незалежно від їх місця реєстрації.

14:08 20.08.2023

Працює "гаряча лінія" для психологічної підтримки постраждалим від війни

Працює "гаряча лінія" для психологічної підтримки постраждалим від війни

Національна асоціація психологічної допомоги створила лінію підтримки для всіх, хто постраждав від війни. Лінія працює у двох форматах - через аудіо та відеозв’язок. Психологи лінії — кваліфіковані спеціалісти, які пройшли спеціальне навчання з кризових психологічних інтервенцій та травматерапії.

12:34 20.08.2023

Протягом дня більше 300 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Протягом дня більше 300 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували памперси, іграшки, вживані одяг та ковдру. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

19:44 18.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь