Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Положення про роботу

Перелік Державних стандартів соціальних послуг

Інформаційна картка соціальної послуги

Про затвердження Програми надання соціальних послуг особам та сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах на 2023 рік

Психологічна допомога важлива

Зізнатися в тому, що потребуєте допомоги - не соромно. Звернутися за допомогою - потрібно. Підтримати психологічно себе чи рідних - важливо.

07:43:00 15.07.2024

Команди раннього втручання

Раннє втручання спрямоване на дітей у перші роки їх життя, оскільки своєчасне виявлення біологічних та соціальних факторів ризику щодо порушення розвитку дає можливість фахівцям розпочати інтенсивну допомогу.

16:04:46 12.07.2024

Правила пожежної безпеки вдома мають знати діти

Літні канікули — це час, коли діти частіше лишаються вдома самі. Нагадайте їм правила поводження з вогнем та електроприладами, що допоможуть запобігти пожежі. Нехай канікули будуть безпечними!

07:40:00 01.07.2024

7 порад для виховання дітей без стереотипів

Кожна дитина – унікальна особистість. Вона може мати різні інтереси та вільно обирати будь-які заняття – незалежно від статі. Роль батьків - підтримувати і допомагати дитині розкрити її таланти і здійснити мрії

10:56:36 28.06.2024

Як навчитися не знецінювати почуття близьких?

Повага у взаєминах – найважливіша основа їх міцності та розвитку. Проявляти свою чуйність та турботу до близької людини можна як через вчинки, так і словами. Однак, необережні висловлювання інколи можуть негативно впливати на почуття особи з вашого оточення, а також суттєво погіршити родинні або романтичні стосунки.

16:24:40 25.06.2024