Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Положення про роботу

Перелік Державних стандартів соціальних послуг

Інформаційна картка соціальної послуги

Про затвердження Програми надання соціальних послуг особам та сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах на 2023 рік

Онлайн-курс для соціальних працівників: підтримка дітей, які постраждали від війни

Національна соціальна сервісна служба у співпраці з ОБСЄ розробила онлайн курс для соціальних працівників, який спрямований на підтримку дітей, які постраждали внаслідок війни, і покликаний надати фахівцям необхідні знання та навички для ефективної роботи в цій сфері.

13:33:54 21.06.2024

Розвиток самостійності у дитини

Кожен із батьків прагне виховати успішну та щасливу дитину, яка здатна самостійно керувати власним життям. Однак, це завдання нерідко стає справжнім викликом через природне бажання батьків постійно піклуватися про дитину, беручи на себе ініціативу в буденних справах.

10:45:35 17.06.2024

Семінар для надавачів соціальних послуг

Днями працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади взяли участь у короткостроковому триденному онлайн-семінарі для надавачів соціальних послуг.

10:44:55 17.06.2024

Соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку»

Навчання людей літнього віку є однією з інноваційних моделей соціальної роботи та важливим напрямком забезпечення активного довголіття, покращення якості життя людей старшого віку, підтримки їхніх фізичних, психологічних і соціальних здібностей.

10:17:16 17.06.2024

Подолання родинних криз

Сімейні кризи – це не лише стрес та випробування, але й поштовх для зростання і покращення взаємин. Саме в складних життєвих ситуаціях ми найбільше пізнаємо себе та своїх близьких, розвиваємо нові навички взаєморозуміння чи стратегії подолання труднощів.

09:12:17 11.06.2024

Як підготувати дитину до літнього відпочинку

Попереду довгоочікуваний літній відпочинок, і для батьків – це справжнє завдання: допомогти дитині провести канікули з максимальною користю та відновитися в умовах впливу війни.

13:05:51 04.06.2024

Активне слухання

Навички активного слухання дуже важливі, щоб підтримати дитину, та допомогти їй впоратися зі складними почуттями. Що передбачає активне слухання - розповідаємо у цьому дописі.

12:36:58 27.05.2024