Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Положення про роботу

Перелік Державних стандартів соціальних послуг

Інформаційна картка соціальної послуги

Про затвердження Програми надання соціальних послуг особам та сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах на 2023 рік

Корисні родинні звички

Довгоочікувані вихідні вже настали, а це означає, що прийшов час провести їх з вашими рідними. Моменти, які ви проводите разом, особливо цінні в умовах сьогодення та сприяють підсиленню взаєморозуміння між членами сім'ї.

18:00:03 26.04.2024

Онлайн-тренінг "Соціально-правові аспекти виховання дітей з особливими потребами"

25 квітня 2024 року працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади прийняли участь у онлайн-тренінгу на тему: «Соціально-правові аспекти виховання дітей з особливими потребами». Тренінг організовано Фондом «Рінат Ахметов-Дітям. Сирітству-Ні!», тренерка заходу - Лариса Татарінова, заступниця директора центру соціальних служб Солом’янського району Києва, майстер соціальної роботи, членкиня правління ГО «Ліга соціальних працівників міста Києва».

15:39:25 25.04.2024

Участь у вебінарі «Дитина з особливостями психофізичного розвитку в сім’ї. Стратегії допомоги»

Працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади долучились до участі у вебінарі «Дитина з особливостями психофізичного розвитку в сім’ї. Стратегії допомоги». Вебінар проводився для соціальних фахівців, освітян, прийомних та патронатних батьків, а також для всіх, хто працює з сім’ями, дітьми та підлітками в рамках реалізації проєкту «Право на сім’ю». Організатор заходу - МБО БФ «СОС Дитячі містечка».

15:40:22 23.04.2024

Фрази, які можуть травмувати вашу дитину

У дорослому житті діти зазвичай наслідують ті рольові моделі, які спостерігають у своїй сім’ї. Тому важливо, щоб батьки були уважними до своїх слів та дій, які вони використовують під час спілкування з дітьми.

13:49:24 19.04.2024

Як підтримувати дітей під час війни

Протягом 2023 року понад 120 тисяч дітей отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Ворог продовжує руйнувати щасливе дитинство українських дітей, тому вони потребують посиленої уваги та підтримки з боку дорослих, які поруч.

09:20:20 18.04.2024

Як навчати дітей мінної безпеки: поради дорослим

Україна стала однією з найбільш замінованих країн у світі. У прифронтових регіонах та тих місцевостях, що тимчасово перебували в окупації, сапери масово виявляють міни, снаряди і нерозірвані боєприпаси.

16:41:20 11.04.2024

Допомога постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом

З початку року 98 осіб звернулися за допомогою у зв’язку з випадками сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом (СНПК). Серед них 51 особа була визволена з ворожого полону, та 46 осіб – вимушені переселенці. На жаль, серед постраждалих є також діти та люди з інвалідністю.

09:22:14 11.04.2024

Як попередити загрозу азартних ігор

В українському онлайн-просторі активно поширюється реклама азартних ігор, яка обіцяє користувачам «легкі» та «швидкі» гроші. І для багатьох це стає способом втечі від стресу, реальності чи проблем.

15:01:59 04.04.2024

Участь у вебінарі "Раннє виявлення сімей, які потребують підтримки"

2 і 3 квітня 2024 року працівники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади відвідали вебінар для надавачів соціальних послуг з теми раннього виявлення сімей, які потребують підтримки.

09:55:13 03.04.2024