До уваги громадян!

Міністерство соціальної політики нагадує, що для вашої зручності працює низка інформаційних ресурсів щодо соціального захисту населення, а саме:

15:16 24.08.2022

До уваги мешканців Гірської громади!

Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Карітас Донецьк» в рамках проекту «Людська гідність. Екстренна грошова допомога для вимушених переселенців» розпочала реєстрацію на багатоцільову грошову допомогу для ВПО Дніпропетровської області.

09:23 24.08.2022

Безоплатний доступ до електронних підручників

У зв’язку з подовженням воєнного стану в Україні, 1 вересня 2022 року EdPro.ua відкриє до 31 грудня безоплатний доступ до електронних підручників https://ua.mozaweb.com/. На цей термін буде також надано безоплатний доступ до інших посібників компанії та підручників, розміщених на сервері.

07:30 24.08.2022

Внутрішньо переміщені особи Гірської міської територіальної громади продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Сьогодні понад сто громадян з числа внутрішньо переміщених осіб отримало продуктові набори та близько сімдесяти наборів було відправлено через АТ Укрпошта гуманітарним штабом у Богданівці Павлоградського району.

21:19 23.08.2022

Президент підписав закон про планування та забудову територій з обов’язковими укриттями для захисту населення

Президент України підписав Закон України 2297-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій».

20:00 23.08.2022

Відбулася зустріч посадовців Гірської міської ВЦА і ДСНС з питань подальшого підписання меморандуму про співпрацю

Сьогодні відбулася зустріч посадовців Гірської міської військово-цивільної адміністрації з начальниками Старобільського та Сватівського районних управлінь ГУ ДСНС України у Луганській області полковниками служби цивільного захисту Володимиром Николенком та Іваном Борзило з питань подальшого підписання меморандуму про співпрацю.

18:04 23.08.2022