УВАГА!!!

У зв’язку з припиненням, шляхом ліквідації юридичної особи – ВИРОБНИЧОГО УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 31197416) відповідно до розпорядження начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 02 серпня 2023 № 79, повідомлення про заплановане вивільнення від 07.09.2023 № 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, які розміщені на офіційному сайті Гірської міської військової адміністрації у розділі «оголошення» за посиланням: https://girska-gromada.gov.ua/news/1694082494/ та у зв’язку з відсутністю телефонного та зворотного зв’язку з працівниками підприємства ОГОЛОШЕНО звільнення:

15:08:25 07.11.2023

УВАГА!!!

У зв’язку з припиненням шляхом ліквідації юридичної особи – ВИРОБНИЧОГО УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 31197416) відповідно до розпорядження начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 02 серпня 2023 №79 та у зв’язку з відсутністю телефонного та зворотного зв’язку з працівниками підприємства ОГОЛОШЕНО про звільнення:

13:27:14 07.09.2023

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Гірської міської територіальної громади

Підставою для проведення конкурсу: розпорядження керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації від 24.11.2021 № 741 «Про оголошення конкурсу на визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Гірської міської територіальної громади», відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні  послуги», Закону України «Про відходи», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 «Питання надання послуг з вивезення  побутових відходів», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами».

13:11:59 03.12.2021