ПРИВІТАННЯ ТА ЗВЕРНЕНННЯ НАЧАЛЬНИКА ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем зенітних ракетних військ Повітряних Сил України

Щиро вітаю наших зенітників – сучасних Героїв, які тримають українське небо та вправно нищать так звану «другу армію» світу. Вам довірена надважлива місія – спільно з побратимами з інших родів військ протиповітряної оборони, берегти від ворожих обстрілів наші міста і села, стратегічні об’єкти, позиції та людей.

08:31:40 03.07.2024

Звернення начальника Гірської міської військової адміністрації з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Це була найстрашніша і найжорстокіша в історії людства війна.

08:45:20 22.06.2024

Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем журналіста України!

Під час повномасштабного вторгнення ми почали по-іншому сприймати роботу журналістів. Наші медійники, часто ціною власного життя, розповідають нам правду про війну, про подвиги наших захисників. Сьогодні вони перетворилися на справжніх воїнів, які невтомно боронять інформаційний фронт. Багато з них зі зброєю в руках захищають нашу свободу.

07:00:09 06.06.2024