Довідка про доходи

Користувачам державного сервісу «Дія» став доступний новий документ – довідка про доходи, яка необхідна для отримання візи до окремих держав світу, оформлення кредиту та отримання субсидії.

15:00 19.08.2022

У школах працюватимуть вихователі з безпеки

В школах з’являться вихователі безпеки, обов’язком яких буде створення безпечного середовища для дітей, захист їхніх права і законних інтересів, у тому числі протидія булінгу і цькуванню. Вихователі пройдуть відповідний відбір і навчання на базі навчальних закладів системи МВС.

14:00 19.08.2022

«Державний аграрний реєстр»

Запущено онлайн-платформу «Державний аграрний реєстр» (dar.gov.ua) – єдиний цифровий хаб для агровиробників України.

12:49 19.08.2022

Шановні мешканці Гірської громади!

Щиро вітаємо усіх з Яблучним Спасом! Він пахне соковитим яблуком, запашним медом, пиріжками з маком та літніми польовими квітами, які зберігають весь рік, як цілюще зілля.

09:00 19.08.2022

Відбулася онлайн-нарада з CiAC Monitoring Project

18 серпня посадовці служби у справах дітей Гірської міської військово-цивільної адміністрації брали участь в онлайн-нараді, яка була проведена спеціалістами CiAC Monitoring Project.

07:40 19.08.2022

Як отримати актуальну інформацію про військовополоненого (заручника)?

Після надання інформації до Національного інформаційного бюро у будь-який зручний для вас спосіб дані стосовно вашої рідної людини відразу потрапляють у Реєстр НІБ. Для перевірки наявної інформації з реєстру було створено різні формати комунікації, які можна переглянути на інфографіці або знайти на сайті nib.gov.ua.

13:50 18.08.2022

Робота гуманітарних штабів Гірської ВЦА набирає обертів

Так, протягом останніх трьох днів у гуманітарних штабах Гірської міської ВЦА та на «Гарячих лініях» консультації отримало понад 150 осіб. Питання з якими вони зверталися, були найрізноманітніші. Окрім стандартної реєстрації та перевірки на наявність у Реєстрах громади, громадян цікавило яким чином можна відновити документи, що посвідчують особу, оформити свідоцтво про смерть, якщо особа померла на окупованій території, як студентам отримати підробіток, де і як стати в чергу на житло, яким чином в окремих випадках сплачуватимуться пенсії та соціальні пільги, куди і як ФОП з Луганської області сплачувати Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) тощо.

20:04 17.08.2022