Дата: від до Скинути

Внутрішньо переміщені особи долучилися до тренінгу із надання домедичної допомоги

Працівники Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації разом з внутрішньо переміщеними особами за запрошенням ГО «Українська Жіноча Варта» взяли участь у тренінгу із надання домедичної допомоги.

17:20 25.04.2024

Відбулося асідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану

25 квітня заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька долучилася до засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану.

16:51 25.04.2024

Заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька сьогодні взяла участь у вебінарі «Зелені облігації у фінансуванні відбудови економіки України: що необхідно знати».

16:18 25.04.2024

На семінарі обговорено виявлення місць концентрації дорожньо-транспортних подій

25 квітня спеціалісти відділу соціального захисту населення та охорони здоров‘я Гірської міської військової адміністрації долучилися до семінару щодо процедур виявлення місць концентрації дорожньо-транспортних подій та розробки заходів для їх ліквідації.

15:22 25.04.2024

Відбулася нарада Міністерства молоді та спорту України

Сьогодні спеціалісти та в.о. начальника відділу, освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації Вікторія Козаченко взяли участь у онлайн-нараді Міністерства молоді та спорту України. Проходила вона з керівниками структурних підрозділів з питань молоді та спорту Донецької і Луганської областей.

14:00 25.04.2024

Ветерани та ВПО можуть отримати грант на підтримку мікробізнесів

Міжнародна гуманітарна організація Help – Hilfe zur Selbsthilfe оголошує грантовий конкурс для власників мікробізнесу у Харківській, Одеській, Миколаївській областях та місті Києві. Про це йдеться на сторінці організації.

12:58 25.04.2024

«Практики відновлення»

Сьогодні в секції «Практики відновлення» супермаркету рішень Асоціації малих міст України була представлена «Розробка "Програми комплексного відновлення Конотопської міської територіальної громади"». До заходу долучились і спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації.

17:52 24.04.2024