Головний спеціаліст з питань культури - Іскра Оксана Михайлівна

Гірська дитяча школа мистецтв

Бібліотечні заклади

Клубні заклади

Підбиті підсумки І обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024»

Протягом січня-лютого 2024 року проводився обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024» за темою «Нектар життя». Він проводився у трьох номінаціях: «Фото», «Відео», «Анімація».

16:17:39 15.03.2024

Вітаємо переможців

По всьому світі проводиться величезна кількість культурно-мистецьких заходів, присвячених генію українського народу Тарасу Григоровичу Шевченку.

13:27:10 12.03.2024

Відбувся обласний захід «Магія рідного слова»

21 лютого працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у обласному онлайн заході «Магія рідного слова». Його було проведено до Міжнародного дня рідної мови Управлінням культури, національностей, релігій та туризму Луганської облдержадміністрації.

17:20:35 21.02.2024

Літературні читання до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

З нагоди відзначення Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») протягом січня 2024 року відбулися літературні читання серед роїв трьох вікових груп у дистанційному форматі.

16:14:41 13.02.2024

«Україна – це ми!»

Протягом січня 2024 року Департаментом освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства проведено обласний етап Всеукраїнської фотовиставки «Україна – це ми!» в онлайн-форматі. Захід був присвячений Дню Соборності України.

12:19:47 06.02.2024

У закладах освіти і культури громади вшанували пам’ять Героїв Крут

Сьогодні виповнилося 106 років від часу бою на залізничній станції Крути. Ця битва – один із важливих сюжетів української історичної пам'яті, який вже давно перестав сприйматися як пересічна подія.

16:40:40 29.01.2024

Вітаємо з відзнакою!

Нещодавно інститут політико-правових та релігійних досліджень проводив Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України.

11:28:24 24.01.2024

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!». Учні закладів освіти Гірської громади взяли активну участь, представивши свої роботи у різних номінаціях.

11:08:29 19.01.2024

«Дивовижна Зима»

Комунальним закладом «Міський будинок культури «Шахтар» Гірської міської територіальної громади» організовано фотовиставку «Дивовижна Зима».

16:11:30 25.12.2023