Головний спеціаліст з питань культури - Іскра Оксана Михайлівна

Бібліотечні заклади

Клубні заклади

Вшановано героїзм персоналу ЧАЕС

З нагоди вшанування пам'яті про Чорнобильську трагедію у комунальному закладі «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади» відбулися заходи з вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

14:03:31 26.04.2024

Вітаємо переможця

Протягом лютого-квітня проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів». Його метою стала актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів.

21:06:49 23.04.2024

Гірська міська територіальна громада привітала талановитих вихованців мистецьких шкіл

18 квітня творча спільнота Гірської міської територіальної громади долучилася до свята музики і творчих досягнень учнів мистецьких шкіл – учасників обласної музично-теоретичної олімпіади та конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти».

20:57:44 18.04.2024

Вітаємо переможців

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України протягом лютого-березня проводив Всеукраїнський родинний конкурс фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини».

08:34:00 10.04.2024

«Безбар’єрна мова: про правила етичної комунікації»

Що таке безбар’єрність мови? Які види стереотипів приводять до хибних узагальнень та мови ворожнечі? Як правильно відрізняти людей з особовими потребами та людей з інвалідністю? Відповіді на ці та інші питання були надані 9 квітня на онлайн-вебінарі «Безбар’єрна мова: про правила етичної комунікації».

15:15:42 09.04.2024

Вітаємо переможців

Нещодавно комунальною установою «Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва» проведено огляд-конкурс індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти».

16:22:40 05.04.2024

Підбиті підсумки І обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024»

Протягом січня-лютого 2024 року проводився обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024» за темою «Нектар життя». Він проводився у трьох номінаціях: «Фото», «Відео», «Анімація».

16:17:39 15.03.2024