Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації Оксана Іскра взяла участь у Всеукраїнському форумі «Громадянська стійкість». Проходив він з 21 по 23 травня у Київській області. Захід був спрямований на розвиток громадянської свідомості та патріотизму, сприяв створенню умов для формування оборонної свідомості.
Вихованці комунального закладу «Міський будинок культури «Шахтар» Гірської міської територіальної громади» Денис Кулак та Артем Єрмаков взяли участь у конкурсі «Моя космічна мрія».
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (НЕНЦ) протягом листопада 2023 – квітня 2024 року продовжив започаткований у 2020 році Всеукраїнський проєкт електронного видання екокоміксів «ЄНОТІК» (еколого-натуралістичне об’єднання – творчі, ініціативні, креативні).
З нагоди вшанування пам'яті про Чорнобильську трагедію у комунальному закладі «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади» відбулися заходи з вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.
23 квітня Швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведено вебінар «Покроковий план створення піклувальної ради закладів освіти».
Протягом лютого-квітня проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів». Його метою стала актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів.
18 квітня творча спільнота Гірської міської територіальної громади долучилася до свята музики і творчих досягнень учнів мистецьких шкіл – учасників обласної музично-теоретичної олімпіади та конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти».
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України протягом лютого-березня проводив Всеукраїнський родинний конкурс фотопрезентацій «Вишиванка – оберіг моєї родини».