Перелік документів військової адміністрації

Розпорядження від 25.12.2023 №184 "Про затвердження Плану заходів щодо запобігання корупції Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області на 2024 рік"

Розпорядження від 24.12.2021 № 856 "Про затвердження Плану заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією в Гірській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області на 2022 рік"

Розпорядження від 01.06.2021 № 99 "Про затвердження Положення про впровадження механізму заохочення та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» в Гірській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області"

Розпорядження від 26.05.2021 № 88 "Про затвердження Положення про порядок прийняття та розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», а також проведення перевірки та належного реагування на такі повідомлення в Гірській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області"