Дата: від до Скинути

Виплата пенсій пенсіонерам, які стали ВПО до 24 лютого 2022 і не пройшли ідентифікацію, відновлюється після її проходження! Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України

Ідентифікація – це загальноприйнята європейська практика, що дозволяє перевірити, чи дійсно кошти від держави отримує саме та особа, якій вони призначені.

19:37 01.05.2024

Презентовано бренд«зроблено в Україні»

Щодня українці обирають, що купити. Коли ми купуємо українське, ми підтримуємо українську економіку та посилюємо український бізнес. Адже в середньому до 40% від вартості повертається до держави й дає більше можливостей для підтримки наших міст і тих, хто нас захищає.

14:05 01.05.2024

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує щорічний конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2024 році

Мета - підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

12:37 01.05.2024

Міністерство соціальної політики України нагадує про те, що протезування в Україні безоплатне

Щодня війна робить протезування надзвичайно актуальним для великої кількості людей. Ми не можемо вплинути на це, проте можемо зробити все, щоби наші громадяни мали доступ до якісних протезів.

10:26 01.05.2024

Внутрішньо переміщені особи зустрілися з талановитою письменницею з Луганщини

30 квітня на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Хмельницькому відбулася творча зустріч з талановитою письменницею з Луганщини Наталією Міхайловою.

20:21 30.04.2024

Фізична безбар'єрність: виклики та рішення для громад

Фахівці відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації 30 квітня взяли участь у онлайн-семінарі «Фізична безбар'єрність: виклики та рішення для громад».

19:00 30.04.2024

Сьогодні Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» проводила вебінар «Розумне управління безпекою. Інноваційні технології для управління та підтримки укриттів. Створення моніторингових центрів в громадах». До участі долучився головний спеціаліст з інформаційної політики та гуманітарних питань сектору інформаційної політики Гірської міської військової адміністрації

16:55 30.04.2024