Соціальний захист населення

Фото без описуНачальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я - Степаненко Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст - Зінченко Олена Миколаївна

Головний спеціаліст - Кушнір Юлія Григорівна

Спеціаліст І категорії - Одинцова Юлія Михайлівна

Провідний спеціаліст - Шаповаленко Лілія Григорівна

Завідувач сектору бухгалтерського обліку - Ярова Оксана Ільсорівна

Контактний номер телефону: +38 073 152 8404

Електронна пошта: soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua

Перелік документів для надання одноразової матеріальної допомоги особам, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Реєстр

Матеріальна грошова допомога

КОЛЕКТИВНІ ДОГОВОРИ

Оздоровлення дітей

Накази з основної діяльності відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я

Координаційний центр підтримки цивільного населення

Публічні закупівлі

Обговорена соціальна профілактика девіантної поведінки дітей та підлітків

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду з працівниками соціальної сфери. Темою обговорень стала соціальна профілактика девіантної поведінки дітей та підлітків.

19:08:32 26.04.2024

На семінарі обговорено виявлення місць концентрації дорожньо-транспортних подій

25 квітня спеціалісти відділу соціального захисту населення та охорони здоров‘я Гірської міської військової адміністрації долучилися до семінару щодо процедур виявлення місць концентрації дорожньо-транспортних подій та розробки заходів для їх ліквідації.

15:22:58 25.04.2024

Платформа допомоги врятованим

Наслідки війни не залишили осторонь жодної української родини. Вимушене переміщення та біль втрати, страх і тривожність за своїх близьких – ці та інші відчуття щоденно переживає кожен із нас.

11:09:44 24.04.2024

Ти як?

Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок-військослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.

10:22:05 23.04.2024

Обговорено організацію соціальної роботи із сім’ями опікунів та піклувальників

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування з працівниками соціальної сфери. Темою для обговорення стала організація соціальної роботи із сім’ями опікунів та піклувальників.

22:31:08 19.04.2024

Проведено нараду соціального спрямування на тему «Державний стандарт соціальної послуги підтриманого проживання для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю»

12 квітня заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування з працівниками соціальної сфери на тему «Державний стандарт соціальної послуги підтриманого проживання для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю».

17:00:53 12.04.2024

Як поведінка батьків впливає на психологічний стан дитини?

Розуміти свою дитину, вчасно надавати їй необхідну підтримку і головне - відчувати радість від батьківства. Це - ідеальний сценарій, який часто мама чи тато малюють у своїй уяві. На практиці все буває набагато складніше.

07:40:09 11.04.2024