Соціальний захист населення

Фото без описуНачальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я - Степаненко Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст - Зінченко Олена Миколаївна

Головний спеціаліст - Кушнір Юлія Григорівна

Спеціаліст І категорії - Одинцова Юлія Михайлівна

Провідний спеціаліст - Шаповаленко Лілія Григорівна

Завідувач сектору бухгалтерського обліку - Ярова Оксана Ільсорівна

Контактний номер телефону: +38 073 152 8404

Електронна пошта: soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua

Перелік документів для надання одноразової матеріальної допомоги особам, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Реєстр

Матеріальна грошова допомога

КОЛЕКТИВНІ ДОГОВОРИ

Оздоровлення дітей

Накази з основної діяльності відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я

Координаційний центр підтримки цивільного населення

Публічні закупівлі

Проведено нараду соціального спрямування щодо надання першої психологічної допомоги особам та сім’ям з дітьми

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування з питань надання першої психологічної допомоги особам та сім’ям з дітьми.

16:11:27 19.07.2024

Обговорено Державний стандарт соціальної послуги соціальної адаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування. Темою обговорень став Державний стандарт соціальної послуги соціальної адаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей.

15:40:54 15.07.2024

Окремі питання соціального захисту осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 No 187 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2023 No 120), прийнятою на виконання статті 4 Закону України „Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей” (далі – Закон), затверджено Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян та виплати їм компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення (крім м. Києва) рад (далі – Порядок).

14:59:46 09.07.2024

Проведено нараду соціального спрямування

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування з працівниками соціальної сфери  «Соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку»: зміст та основні заходи».

15:49:54 05.07.2024

Міністерство у справах ветеранів України затвердило Методичні рекомендації щодо створення та функціонування ветеранських просторів

Міністерство у справах ветеранів України з метою надання практичної та методологічної допомоги, єдиного підходу до створення та функціонування ветеранських просторів як багатофункціональних закладів для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, наказом Мінветеранів від 05 червня 2024 року № 168 затвердило Методичні рекомендації щодо створення та функціонування ветеранських просторів.

15:30:10 03.07.2024

Послуга "муніципальна няня": хто може отримати?

“Муніципальна няня” — це послуга догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку (або 6-річного віку у визначених випадках), що надається для підтримки батьків, опікунів дитини.

07:31:02 03.07.2024

Відбулася нарада соціального спрямування

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування. Темою для обговорень стали законодавчі зміни до послуги «муніципальна няня».

13:28:53 01.07.2024