Соціальний захист населення

Начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я - Степаненко Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст - Зінченко Олена Миколаївна

Головний спеціаліст - Кушнір Юлія Григорівна

Спеціаліст І категорії - Одинцова Юлія Михайлівна

Провідний спеціаліст - Шаповаленко Лілія Григорівна

Завідувач сектору бухгалтерського обліку - Ярова Оксана Ільсорівна

Контактний номер телефону: +38 073 152 8404

Електронна пошта: soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua

Перелік документів для надання одноразової матеріальної допомоги особам, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області («ЦНСП»)

Реєстр

Матеріальна грошова допомога

КОЛЕКТИВНІ ДОГОВОРИ

Оздоровлення дітей

Накази з основної діяльності відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я

Координаційний центр підтримки цивільного населення

Публічні закупівлі

Як батьки можуть допомогти своїм дітям після трагедії

В умовах воєнного стану важливо приділяти увагу психологічному стану дітей, особливо тих, хто зазнав втрати близької людини. Часто діти та підлітки відчувають провину за те, що не запобігли трагедії або смерті, і у них можуть з’являтися думки про помсту. Однак, більшість таких реакцій є нормальними після травматичної події, але з часом вплив цих симптомів знижується.

11:43:12 18.03.2024

Проведено нараду соціального спрямування на тему «Зміст та основні заходи соціальної послуги посередництва (медіації)»

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування з працівниками соціальної сфери на тему «Зміст та основні заходи соціальної послуги посередництва (медіації)».

15:25:18 15.03.2024

До уваги потенційних надавачів послуг!

Міністерством у справах ветеранів України до Порядку та умов надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей таких осіб, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, розроблено покрокову інструкцію щодо подання заяви в електронній формі для отримання послуги реєстрації в Реєстрі суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей

12:52:39 15.03.2024

Фахівці соціальної сфери: підтримують, допомогають, дбають

Національна соціальна сервісна служба України спільно з Міністерством соціальної політики за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей реалізують проєкт «Людина для Людини».

10:36:49 15.03.2024

Ти як?

Перш ніж хвилюватися через нестачу мотивації, варто спитати себе про причини, дати чесну відповідь і прийняти її. Прийняти себе.

09:41:11 14.03.2024

Ти як?

Кажуть, обличчя, як і очі  — дзеркало душі. Проте чи вірно це? Особливо коли йдеться про людину, яка отримала травму.

13:41:03 11.03.2024

Як призначається та виплачується одноразова грошова допомога у разі загибелі або інвалідності Захисників і Захисниць

Урядом спрощено подання заяви на призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) чи інвалідності деяких категорій осіб відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

08:01:47 11.03.2024

Проведено нараду соціального спрямування за темою: «Зміст та основні принципи організації надання послуги раннього втручання»

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко в онлайн форматі проведено нараду соціального спрямування за темою: «Зміст та основні принципи організації надання послуги раннього втручання».

14:45:00 08.03.2024

Ти як?

Буває, зустрічаємо військових або дізнаємося, що перед нами ветеран чи ветеранка, зринає думка — як подякувати людині за службу так, щоб не бути навʼязливим, не бовкнути зайвого, не образити?

11:55:19 06.03.2024