Аналіз

10:39:24 14.10.2021

Аналіз регуляторного впливу акта: проєкту розпорядження Гірської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області «Про Методику розрахунку орендної плати комунального майна Гірської міської територіальної громади»

18:02:07 02.09.2021

Аналіз регуляторного впливу акта: проєкту розпорядження Гірської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області «Про оренду комунального майна Гірської міської територіальної громади»

10:18:48 07.05.2021

Аналіз регуляторного впливу акта: проекту розпорядження керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Гірської міської територіальної громади (єдиний, транспортний податок та збір за місця для паркування транспортних засобів)»

10:17:55 07.05.2021

Аналіз впливу регуляторного акту: проекту розпорядження Гірської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями і речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Гірської міської територіальної громади»

10:15:02 07.05.2021

Аналіз регуляторного впливу проєкту розпорядження керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік»

Аналіз регуляторного впливу проєкту розпорядження керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік»

10:13:13 14.04.2021

10:12:50 14.04.2021