Дата: від до Скинути

Жителі Луганщини, яким доставляла пенсію «Укрпошта», можуть отримати серпневі виплати в «Ощадбанку»

Суми пенсій за серпень 2022 року пенсіонерам, яким виплата і доставка в Луганській області здійснювалась АТ «Укрпошта», вже перераховано на спеціально відкриті рахунки в АТ «Ощадбанк».

13:07 16.08.2022

Опубліковано посібник із психологічної підтримки для вчителів та дітей у часи війни

Посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» стане у пригоді вчителям, соціальним педагогам та психологам. Матеріали можуть бути використані для проведення уроків та тренінгів.

17:31 15.08.2022

До уваги мешканцв Гірської громади

Міністерство соціальної політики запровадило новий механізм виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі та мають відповідну професійну підготовку. Відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 06 жовтня 2021 року №1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» затверджено Порядок надання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі  (далі Порядок).

15:40 15.08.2022

При наявності всіх документів про стаж у пенсійному реєстрі пенсію призначають автоматично

У разі, якщо вся необхідна інформація про набутий страховий стаж застрахованої особи міститься в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, пенсію за віком такій особі буде призначено після досягнення пенсійного віку автоматично.

15:00 15.08.2022

За інформацією Верховного Суду України

Ненабрання необхідної більшості голосів депутатів не може бути підставою для законної відмови у погодженні проекту землеустрою відповідно до норм Земельного кодексу. Підставою для відмови у погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки може бути лише невідповідність його положень вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, документації із землеустрою або містобудівній документації (постанова КАС у справі № 200/13539/19-а).

08:01 15.08.2022

Ірина Верещук: "Безпека громадян під час евакуації - ключовий пріоритет влади"

У Запоріжжі створять військову комендатуру, щоб врегулювати логістику через лінію розмежування. Про це на відкритті транзитного хабу для евакуйованих жителів Херсонщини "Я - Херсон" розповіла Віцепрем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

17:56 14.08.2022

Як підтримати дитину в дорозі

Під час вимушеного переїзду через бойові дії діти потребують особливого піклування та підтримки. У проєкті «Довідник безбар’єрності» містяться поради, які допоможуть малечі перенести примусове переміщення.

15:14 14.08.2022