Інформаційні матеріали

Дітям

Правила при виникненні Надзвичайної Ситуації

Правила поведінки на льоду

Правила поведінки з вибуховими предметами для дітей

Третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Батьки мають розповідати про міни дітям, аби їх уберегти.

08:48:55 19.01.2024

Державне підприємство "Інформаційне агентство "РЕ-ІНФОРМ" виготовило ряд відеороликів

Їх метою є інформування населення стосовно небезпеки, пов’язаної з вибухонебезпечними предметами та переліком правил безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

13:44:01 02.01.2024

МОН: Мінна безпека стане обов’язковим доповненням до шкільного курсу «Здоров’я, безпека та добробут»

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами: приблизно 30% її території є потенційно небезпечними через вибухонебезпечні предмети. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та інші вибухонебезпечні предмети спричинили 100 жертв серед дітей у період із 24 лютого 2022 року по 30 липня 2023 року, повідомила пресслужба МОН України.

07:45:20 05.12.2023

Затверджено нові будівельні норми щодо споруд цивільного захисту

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України затвердило нові державні будівельні норми (ДБН) "Захисні споруди цивільного захисту" (ДБН В.2.2-5:2023), який встановлює чіткі вимоги до проєктування та будівництва нових захисних споруд, а також реконструкції та капітального ремонту вже наявних. Про це повідомила пресслужба Мінвідновлення.

15:26:26 01.12.2023

Не підходь, не чіпай сторонні предмети!

Внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україну, залишені ворогом міни можуть призвести до трагічних наслідків, особливо для мешканців деокупованих територій

10:51:34 15.11.2023