АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Чепель Світлана

(099) 962 5618

Хмельницька

місто Хмельницький, вул. Кам'янецька, 122, каб. 3 (в приміщенні Хмельницької районної державної адміністрації)

Кравцова Марина

(093) 038 7916

ДЕ І ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ: АКТУАЛЬНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ ТА МАПА ГУМАНІТАРНИХ ХАБІВ ЛУГАНЩИНИ

Відтепер за гуманітарною допомогою переселенці можуть звернутися до найближчого гуманітарного штабу Луганщини – додані нові форми для отримання та контакти

Раніше деякі штаби надавали допомогу виключно жителям власних громад. Або існували обмеження у надсиланні продуктів харчування поштою.

Проте, з 01 жовтря 2022 року ВПО будь-якої громади можуть звертатися для отримання гуманітарної допомоги у найближчий до нього штаб.

Для отримання гуманітарної допомоги у хабі, слід заповнити ось цю форму.

Форма заповнюються на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) один раз.

Якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати не потрібно.

Задля вирішення будь-яких гуманітарних питань Ви завжди можете зателефонувати до кол-центру Луганської області - 0 800 33 24 75 (безкоштовно в межах України). Графік роботи: Понеділок-четвер з 9:00 до 18:00, п'ятниця з 9:00 до 17:00.

Задля вирішення будь-яких інших питань Ви можете звернутися на "гарячу" лінію Гірської міської ВА за номером +38 096 053 98 04.

З юридичних чи правових питань Вас проконсультують за телефоном:  +38 097 694 4096.

Щоб повідомити про пошкоджене/зруйноване житло телефонуйте: +38 067 077 2468, +38 (095) 211 6113.

Мапа гуманітарних штабів

Сьогодні відбувся черговий рекрутинговий захід Представництва «The HALO Trust» в Україні на посаду «Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів» у місті Полтава

Він проходив для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих у гуманітарних хабах Гірської та Лисичанської міських військових адміністрацій.

14:20:40 12.06.2024

Минулого тижня більше 700 внутрішньо переміщених луганчан отримали консультаційну та натуральну допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від держави. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Разом з тим, за потреби, луганчани отримували консультації від юристів БФ «Право на захист» та представників Луганського обласного центру зайнятості.

16:01:39 10.06.2024

Психологічне розвантаження для жінок

Вчора працівники Хмельницького гуманітарного хабу Гірської громади спільно з фахівцями БФ «Рокада» провели захід з психологічного розвантаження для жінок з Луганщини.

14:02:11 07.06.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб отримати адміністративні послуги у Полтавському гуманітарному хабі Гірської міської військової адміністрації

Відвідувачі матимуть змогу подати інформаційне повідомлення на порталі «Дія», актуалізувати дані військовозобов’язаного, отримати консультацію щодо пакету документів на отримання одноразової матеріальної допомоги, якщо у родині є військовослужбовці, які отримали поранення, актуалізувати дані в реєстрі територіальної громади (виключно для мешканців Попаснянської громади) тощо.

09:35:10 07.06.2024

Майстер-клас для дітей у Полтаві

На базі Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації громадською організацією «Дівчата» проведено майстер-клас з елементами патріотичного виховання «Квітни, моя ненько Україно».

11:05:39 05.06.2024

Внутрішньо переміщені особи з Луганської області, які тимчасово перебувають на Хмельниччині, продовжують постійно отримувати медичні послуги

Так, у Хмельницькому хабі Гірської міської територіальної громади такі послуги надаються практично щоденно. Висококваліфіковані лікарі, які також є ВПО з Луганщини, на базі хабу проводять огляд пацієнтів, надають консультації, адміністративні послуги, виписують рецепти за програмою «Добрі ліки», надають безкоштовні ліки.

11:06:34 04.06.2024

Дитяче свято у Богданівці

Сьогодні дітлахи з Гірської громади, які тимчасово проживають у Богданівці та інших населених пунктах приймаючої Богданівської громади, разом із місцевими дітьми взяли участь у святі з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

19:45:04 03.06.2024

Свято для дітей у Києві

Завдяки ініціативі та організації волонтерки з Луганщини Ірини Крамаренко та з нагоди відзначення Дня захисту дітей і Дня народження Луганщини, відбулася екскурсія на дитячому трамвайчику до Пущі-Водиці.

15:52:00 03.06.2024

Культурна програма для внутрішньо переміщених осіб

За запрошенням БФ «Карітас Полтава» працівники Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації разом з внутрішньо переміщеними особами долучилися до екскурсії на територію місцевого Краєзнавчого музею. Запрошені також взяли участь у майстер-класі з виготовлення ляльок-мотанок оберегу.

11:26:53 03.06.2024