Гірська громада » ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ
Адреси та графік роботи гуманітарних штабів при Гірській міській ВА
№з/п
Найменування області
Адреса
Графік роботи
Відповідальна особа
Номери
1
Дніпропетровська
Павлоградський район, село Богданівка, вулиця Шевченка 32 Г
з 09 до 14 години з понеділка по п’ятницю
Ребрун Тетяна
(093) 825 1566
2
Київська
Місто Київ, вулиця Олекси Тихого, 22
з 10 до 15 години з понеділка по п’ятницю
Кузнецова Фатіма
(095) 780 7227
3
Полтавська
М. Полтава, вулиця Миколи Дмитрієва, 7
з 10 до 15 години з понеділка по п’ятницю
Семенова Тетяна
(050) 137 2465
4
Черкаська
м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9
з 09 до 14 години з понеділка по п’ятницю
Носікова Ольга
(099) 952 8691
Чепель Світлана
(099) 962 5618
5
Хмельницька
місто Хмельницький, вул. Кам'янецька, 122, каб. 3 (в приміщенні Хмельницької районної державної адміністрації)
з 09 до 14 години з понеділка по п’ятницю
Кравцова Марина
(093) 038 7916
ДЕ І ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ: АКТУАЛЬНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ ТА МАПА ГУМАНІТАРНИХ ХАБІВ ЛУГАНЩИНИ
Відтепер за гуманітарною допомогою переселенці можуть звернутися до найближчого гуманітарного штабу Луганщини – додані нові форми для отримання та контакти
Раніше деякі штаби надавали допомогу виключно жителям власних громад. Або існували обмеження у надсиланні продуктів харчування поштою.
Проте, з 01 жовтря 2022 року ВПО будь-якої громади можуть звертатися для отримання гуманітарної допомоги у найближчий до нього штаб.
Для отримання гуманітарної допомоги у хабі, слід заповнити ось цю форму.
Форма заповнюються на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей)один раз.
Якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати не потрібно.
Задля вирішення будь-яких гуманітарних питань Ви завжди можете зателефонувати до кол-центру Луганської області - 0 800 33 24 75 (безкоштовно в межах України). Графік роботи: Понеділок-четвер з 9:00 до 18:00, п'ятниця з 9:00 до 17:00.
Задля вирішення будь-яких інших питань Ви можете звернутися на "гарячу" лінію Гірської міської ВА за номером +38 096 053 98 04.
З юридичних чи правових питань Вас проконсультують за телефоном: +38 097 694 4096.
Щоб повідомити про пошкоджене/зруйноване житло телефонуйте: +38 067 077 2468, +38 (095) 211 6113.
25 липня працівниці Богданівського штабу Гірської міської військової адміністрації організували і провели захоплюючий похід до парку відпочинку, розваг і спорту для дітей Гірської громади. Ця подія зібрала понад 20 дітей, подарувавши всім незабутні враження, веселощі та активний відпочинок на свіжому повітрі.
Гірська міська військова адміністрація висловлює щиру подяку благодійній організації «Українські сестри» (You Are Not Alone. Ukrainian Sisters) за надану гуманітарну допомогу. Ваша підтримка та готовність допомогти є дуже важливою на шляху подолання негативних наслідків військових дій
Гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації у м. Київ запрошує на безкоштовний тренінг "Як знайти омріяну роботу?" від Благодійного фонду "Омріяна Країна"!
У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від держави. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Разом з тим, за потреби, луганчани отримували консультації від юристів БФ «Право на захист» та спеціалістів Луганського обласного центру зайнятості.
Працівники Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації взяли участь у майстер-класі з глинотерапії «Декоративна таріль з рослинним орнаментом»
17-18 липня працівники Богданівського штабу Гірської міської військової адміністрації разом з мешканцями Гірської громади долучилися до квесту і майстер-класу «Петриківський розпис».
19 липня з 10:00 на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Корсунь-Шевченківському працюватимуть лікарі Червоного Хреста України.
За запрошенням команди психосоціальної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) Полтавський гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації долучився до пізнавальної екскурсії «Дім – музей Короленка».
16 липня у Хмельницькому маленьке свято для дітей тривало цілий день. Після розважальної екскурсії до музею науки «Евріка» дітей чекали несподівані солодкі подарунки.
Вчора в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю між Гірською міською територіальною громадою та Благодійним фондом «Рокада» працівниками Хмельницького гуманітарного хабу організовано розважальний захід для наймолодших мешканців з Луганщини. Він охопив дітей двох вікових груп: від 5 до 14 років.