Дата: від до Скинути

Ірина Верещук - до міжнародних організацій: напередодні складної зими українцям потрібна ваша допомога

Під час брифінгу в Укрінформі віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук звернулась до міжнародних гуманітарних організацій, які діють на території України, з закликом про підтримку. Передусім - у фінансуванні проєктів з надання прихистку ВПО напередодні зими.

08:41 12.08.2022

Переселенці з Луганщини зможуть отримати житло в трьох областях

Видавати житло внутрішньо переміщеним особам з Луганщини розпочнуть у трьох областях. Про це заявив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай під час сьогоднішнього прямого ефіру.

01:44 12.08.2022

Відбулася зустріч із представниками Агентства ООН у справах біженців

Задля розширення можливостей гуманітарного штабу Гірської ВЦА у Богданівці Дніпропетровської області у питанні надання різноманітної допомоги внутрішньо переміщеним особам Гірської громади, сьогодні там відбулася зустріч із представниками Агентства ООН у справах біженців. Зустрічали партнерів посадовці Гірської ВЦА: відповідальна за роботу штаба начальник соціального захисту населення та охорони здоров'я Наталія Степаненко та начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Карина Коваленко.

20:50 11.08.2022

Відбудася нарада з питань реалізації прав дітей в умовах воєнного стану

Сьогодні посадовці служби у справах дітей Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у нараді з питань реалізації прав дітей в умовах воєнного стану. Організаторами наради, яка, до речі, відбувалася онлайн, виступила Луганська обласна служба у справах дітей на чолі із її керівником Раїсою Родіною.

19:27 11.08.2022

В Україні запустили застосунок з мінної безпеки

З початку російської агресії українські рятувальники вилучили понад 176 тисяч вибухонебезпечних предметів на території країни. Однак, попри зусилля рятувальників, понад 30% території України наразі вважається потенційно забрудненою різними боєприпасами та вибуховими пристроями. Щодня мешканці міст і селищ наражаються на небезпеку через залишену або використану ворогом вибухонебезпечну зброю на вулицях, уздоріжжях, лісах, полях, річках, озерах, тощо.

16:37 11.08.2022

Вступ-2022: перевірити достовірність сертифіката НМТ можна перевірити на сайті ЄДЕБО

На сайті ЄДЕБО з'явилася можливість перевірити достовірність сертифіката національного мультипредметного тесту. Відповідний сервіс доступний за посиланням (https://info.edbo.gov.ua/nmt-certs). Для пошуку треба зазначити номер та рік сертифіката, а також прізвище та ім'я його власника.

12:14 11.08.2022