Освіта

Фото без описуТ.в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту - Козаченко Вікторія Леонідівна

Головний спеціаліст з питань культури - Іскра Оксана Михайлівна

Головний спеціаліст з питань здорового способу життя, спорту та розвитку молодіжної політики - Семенов Юрій Юрійович

Головний спеціаліст - Бабій Оксана Валеріївна

Завідувач сектору бухгалтерського обліку - Сімонова Марина Валеріївна

Спеціаліст І категорії-бухгалтер - Доленко Альона Анатоліївна

Контактний номер телефону: +38 067 348 2040

Електронна пошта: osvita_kyltyra_molod_sport_girske@girska-gromada.gov.ua

Накази з основної діяльності начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту (2023)

Накази з основної діяльності начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту (2022)

Накази з основної діяльності начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту (2021)

Накази з адміністративно-господарських питань начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту

Вакансії та положення про добір кандидатів на посаду

Освітянські ресурси

Заклади освіти

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

«Теорія безпеки: запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству»

22-23 липня 2024 року спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у тренінгу «Теорія безпеки: запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству». До участі також долучилися фахівці відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я установи.

14:08:09 23.07.2024

Діалоговий захід з питань місцевих фінансів

19 липня спеціалісти сектору бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у «Діалоговому заході з питань місцевих фінансів».

14:03:09 19.07.2024

«Безбар’єрність шкільних просторів»

18 липня 2024 року спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Безбар’єрність шкільних просторів».

14:39:46 18.07.2024

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки i розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі – конкурс), що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

12:05:52 18.07.2024

Проєкт "СИЛЬНІ ДУХОМ IN-UA"

У цьому році проєкт продовжується, але має інклюзивне спрямування. Його Мета – залучити зростаюче покоління українців до творчості й осмислення важливості долання труднощів на шляху до самореалізації та успіху на основі позитивних життєвих прикладів українців з інвалідністю та постраждалих від війни.

09:01:48 10.07.2024

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України: Де можуть проживати абітурієнти з ТОТ під час вступної кампанії до українських закладів вищої освіти

Вступники з тимчасово окупованих територій, які виявили бажання навчатися в українських закладах вищої освіти (ЗВО), на період вступної кампанії мають змогу проживати в гуртожитках на підконтрольній Уряду території.

13:11:30 08.07.2024

Обговорено екологічні та соціальні аспекти Проєкту «Вдосконалення результатів освіти в скрутний час»

Вчора спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь в обговоренні екологічних та соціальних аспектів нового спільного Проєкту Міністерства освіти і науки України та Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Вдосконалення результатів освіти в скрутний час» (LEARN).

13:24:56 04.07.2024