Земельні відносини

Фото без описуНачальник відділу начальник відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій - Кравцова Марина Іванівна

Головний спеціаліст - Веліконда Віталій Олександрович

Головний спеціаліст - Панкова Людмила Дмитрівна

Головний спеціаліст-землевпорядник - Ребрун Тетяна Іванівна

Електронна пошта: zemresyrs_girske@girska-gromada.gov.ua

Сьогодні спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Контроль за природоохоронним законодавством. Повноваження ОМС та організація процесу. Огляд судової практики».

16:49:53 26.04.2024

Особливості сімейного фермерського господарства

Статтею 1 Закону України «Про Фермерське господарство», передбачено, що: «фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, здійснювати її переробку та реалізацію з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства, відповідно до закону».

14:25:22 26.04.2024

Верховна Рада прийняла за основу проєкт закону про захист інтересів власників паїв

У Верховній Раді прийняли за основу проєкт закону №11150 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту інтересів власників земельних часток (паїв), а також застосування адміністративної процедури у сфері земельних відносин». Про це повідомив народний депутат України Олександр Гайду.

14:23:52 26.04.2024

«Практики відновлення»

Сьогодні в секції «Практики відновлення» супермаркету рішень Асоціації малих міст України була представлена «Розробка "Програми комплексного відновлення Конотопської міської територіальної громади"». До заходу долучились і спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації.

17:52:23 24.04.2024

В Україні хочуть змінити порядок розгляду документації із землеустрою – законопроєкт

У Верховній раді зареєстрували законопроєкт №11184 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення єдиних підходів до розгляду документації із землеустрою та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу». Про це повідомляє AgroPolit.com.

15:03:42 22.04.2024

У Верховному Суді України повідомили, як обчислювати строк дії договору оренди землі

Умова про те, що договір набирає чинності після державної реєстрації суперечить закону «Про оренду землі». Про це повідомила Велика палата Верховного Суду, пише «Закон і Бізнес».

15:00:29 22.04.2024

Обговорено доступ до єдиної державної геоінформаційної системи відомостей про землі

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Іриною Бєліцькою проведено нараду з працівниками відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій установи. Темою обговорень став доступ до єдиної державної геоінформаційної системи відомостей про землі – Державний земельний кадастр.

13:00:12 22.04.2024

«Захист прав територіальних громад на землі лісогосподарського призначення»

Сьогодні спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації прийняли участь у  обговоренні на тему : «Захист прав територіальних громад на землі лісогосподарського призначення»

16:55:54 18.04.2024

Земельні аукціони «Prozorro.Продажі» поповнили бюджет на 2,82 млрд грн

Земельні аукціони, проведені в системі «Prozorro.Продажі», поповнили бюджети різних рівнів на 2,82 млрд. гривень. Цю суму принесли понад 10,8 тис. успішно завершених торгів із продажу та оренди землі, на яких вже встигли позмагатися 11,8 тис. учасників, повідомляє «ПроАгро Груп».

08:51:40 16.04.2024