РНБО повідомляє

Рада національної безпеки і оборони України пропонує створити Бюро санкційної політики – робочий орган РНБО України, який координуватиме діяльність суб’єктів, що реалізують санкційну політику України. Бюро перевірятиме пропозиції про застосування санкцій на відповідність концептуальним підходам, напрямам, заходам у сфері санкційної політики України, визначеним РНБО.

09:00 14.08.2022

Державна судова адміністрація України повідомляє

впроваджено Телеграм чат-бот Єдиного інформаційно-довідкового центру Судової влади України, за допомогою якогоможна отримати: інформацію щодо руху судової справи; розклад роботи судових установ; довідкову інформацію; інформацію щодо сплати судового збору тощо. Знайти чат-бот в Telegram можна за назвою Судова влада України (@CourtGovUaBot) або за посиланням https://t.me/CourtGovUaBot

18:42 13.08.2022

Як допомогти дітям не лякатися сирен

Експерти Міністерство охорони здоров'я України разом з дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз підготували поради, як допомогти дітям не боятися сповіщень про повітряну тривогу та поводитися у ситуаціях, коли чутно вибухи.

17:11 13.08.2022

До яких лікарів можна звертатись без е-направлення

Без направлення українці можуть звертатися, в першу чергу, до лікарів первинної медичної допомоги – педіатрів, терапевтів та сімейних лікарів. В умовах війни наявність декларації для внутрішньо переміщених осіб також не є обов’язковою.

10:50 13.08.2022

За інформацією Міністерства культури та інформаційної політики України

Станом на 10.08.2022 139 об’єктів культурної спадщини зазнали руйнацій і пошкоджень. Зокрема, це 23 пам’ятки національного значення, 109 пам’яток місцевого значення, 108 об’єктів цінної історичної забудови та 7 щойновиявлених об’єктів культурної спадщини. Через дії окупантів були також знищені або постраждали 361 мистецький об’єкт та заклад культури, з яких – 162 релігійні споруди, 70 будинків культури, театрів, кінотеатрів та інших мистецьких осередків; 51 меморіальний пам’ятник та твір мистецтва; 44 бібліотеки; 34 музеї та заповідники.

09:44 13.08.2022

Верховна Рада України повідомляє

громадяни, які отримали поранення та шрами під час війни, можуть отримати безкоштовну естетичну корекцію в рамках ініціативи NoScar. Для отримання допомоги необхідно заповнити заявку за посиланням: https://no-scar.helsi.me/

07:38 13.08.2022