Доля держави – твоя доля

Дата: 24.08.2023 16:41

Відзначаючи День Державного прапора та День Незалежності України Полтавський гуманітарний хаб Гірської громади, до якого також входять працівники Щастинської міської та Троїцької селищної військових адміністрацій, разом з внутрішньо переміщеними особами завітали до університетської книгозбірні Полтавського державного медичного Університету.

Відвідувачам було презентовано інформаційну зону «Доля держави – твоя доля» та проведено бесіду про славні й величні сторінки нашої країни як однієї з наймолодших незалежних європейських держав та водночас найстарішої світової нації.

«Ми – нація, гідна шани і подиву, яку шалені вітри історії не знищили, яка вийшла з усіх випробувань, зберігши свою мову, пісню, культуру, щоб передати новому поколінню» – підсумували присутні на заході.

Гості відвідали і Музей раритетної книги бібліотеки ПДМУ, де захоплено розглядали старовинні видання.

Гірська міська ВА ще раз вітає кожного українця з великим святом – Днем Незалежності України!

Слава Україні!