Координаційний центр підтримки цивільного населення

Відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Гірській міській військовій адміністрації

24 жовтня відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Гірській міській військовій адміністрації. Проходило воно під головуванням заступника начальника з соціальних питань Інни Деміденко.

19:46:26 24.10.2023

Сьогодні відбулося перше засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Гірській міській військовій адміністрації

«Діяльність Координаційного центру має бути спрямована на розв'язання питань соціального захисту, сприяння зайнятості постраждалого населення, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги. Дуже важливим є злагоджена міжвідомча взаємодія, спільна робота Гірської міської військової адміністрації з міжнародними організаціями та благодійними фондами», – такими словами розпочала перше засідання Координаційного центру заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко.

18:18:38 18.08.2023