«Діяльність Координаційного центру спрямована на організацію та координацію роботи з надання допомоги постраждалому населенню, зокрема, внутрішньо переміщеним особам, ветеранам та членам їхніх сімей, дітям та людям похилого віку. Зазначені категорії осіб потребують суттєвої підтримки, забезпечити яку ми повинні на базі гуманітарних штабів» – такими словами розпочала засідання Координаційного центру заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко.
16:17:15 23.07.2024