Гірська міська військово-цивільна адміністрація

Повідом про корупцію

Куди поскаржитись на корупцію?

З метою належної організації роботи з повідомленнями про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) кожна особа має право повідомити про факти корупції в Гірській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області (далі – Гірська міська ВЦА) забезпечує умови для повідомлень про порушення вимог Закону, внесеними викривачами, відповідно до розпорядження керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації від 26.05.2021 № 88 «Про затвердження Положення про порядок прийняття та розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», а також проведення перевірки та належного реагування на такі повідомлення в Гірській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області».

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним. Письмове повідомлення може надійти:

- поштою, на адресу Гірської міської ВЦА: вул. Центральна, 7, місто Гірське, Сєвєродонецький район, Луганська область, 93232. У разі направлення повідомлення поштою у ньому слід робити позначку такого змісту: «Про корупцію»;

- під час особистого прийому  керівництвом  Гірської міської ВЦА відповідно до  визначеного графіку прийому;

- під час особистого прийому уповноваженою особою в робочі дні та робочі години Гірської міської ВЦА;

- засобами електронного зв’язку на електронну пошту уповноваженої особи з адресою: pravo-kadru@ukr.net

Усне повідомлення може надійти через спеціальну телефонну лінію Гірської міської ВЦА за абонентським номером: 0938868990 в робочі дні та робочі години Гірської міської ВЦА.

Спеціальна телефонна лінія Гірської міської ВЦА працює по буднях у робочі години: з понеділка по п’ятницю – з 07.30 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 12.30).

Розгляд повідомлень про порушення вимог Закону, здійснюється уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції – начальником відділу правового забезпечення та кадрової роботи – КОВАЛЕНКО Віталієм Петровичем.

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, міський голова або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону міський голова вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.