Бібліотечні заклади

Назва закладу

Керівник

Посилання на групу в мережі Facebook

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

93292, Луганська область, Сєвєродонецький район, місто Гірське, вулиця Дружби, 20

Директор - Целуйко Олена Михайлівна

biblioteka-gorsk@ukr.net

Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

Звіт про діяльність державних, публічних бібліотек, централізованих бібліотечних систем (ЦБС), що віднесені до сфери управління Міністерства культури і туризму України - 2022

Зведена звітність державних, публічних та інших бібліотек за 2022 рік

Добірка книг «Пам'ятай про Крути»

До річниці пам'яті героїв Крут комунальний заклад «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної громади» підготував історичну хвилину та добірку книг «Пам'ятай про Крути»

10:46:30 29.01.2024

Комунальний заклад «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної громади» підготувала добірку «Фільми про Голокост, які варто подивитися»

"Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість"

11:19:43 27.01.2024

Бібліотекарі Гірської громади продовжують вдосконалювати свої навички

Працівники Комунального закладу «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної громади» переглянули та проаналізували відеозапис вебінару «Безбар'єрність у публічних бібліотеках України». Захід проводили Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого та Міністерство культури та інформаційної політики України.

13:36:49 27.12.2023

Пам'ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Голодомор – це велика частина нашої історії, яка не перестане боліти ніколи, адже ми й далі дізнаємось деталі про кількість жертв терору радянської влади. Про те, як в той час жилось українському народу.

11:15:01 25.11.2023

Добірка літератури, яка допоможе виховувати дітей терпимими, доброзичливими та милосердними

16 листопада у світі відзначався Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.

11:14:11 17.11.2023