Начальник служби - Семенова Тетяна Вікторівна, тел.: 099 978 5622;

Завідувач сектору опіку та піклування служби у справах дітей - Шевченко Олександра Ігорівна, тел.: 066 300 8528;

Головний спеціаліст служби у справах дітей - Ступак Ольга Олегівна, тел.: 099 171 2404.

Електронна пошта: ssd_girske@girska-gromada.gov.ua

Усиновлення – можливість надати дитині любов, сім'ю та стабільність, які є важливими для її гармонійного розвитку.  Цей важливий і відповідальний крок змінює життя не лише самої дитини, але й майбутніх батьків.

Тому часто можуть виникати страхи та сумніви на цьому шляху. Однак, знання і підтримка допомогають подолати ці виклики. Тож, рекомендуємо ознайомитися з кількома корисними порадами, які сприятимуть у прийнятті рішення про усиновлення.    Кожна дитина має право зростати у родинному середовищі, особливо в умовах збройного конфлікту, коли вони стають найбільш вразливими та потребують відчуття безпеки і захисту.

12:05:33 22.07.2024

Держава гарантує підтримку сімей у важкі часи, зокрема де особливої уваги потребують родини переселенців та батьків, які виховують дітей з інвалідністю чи важкими захворюваннями.

Відтак, Уряд розширив категорії осіб, на яких поширюватиметься послуга «муніципальна няня», що допоможе батькам продовжувати працювати, а дітям – отримувати належний догляд та розвиток.

12:01:18 22.07.2024

Війна забирає у дітей та батьків найдорожче – їхніх рідних. Втрата може по-різному впливати на дітей: від проявів пригніченого стану і відстороненості до агресії та імпульсивності.

У таких ситуаціях важливо не знецінювати почуття дитини словами «не плач, головне ти живий/-а», адже горювання - це індивідуальний процес, і ми маємо дозволити психіці дитині його пройти, а не пригнічувати.

11:58:25 22.07.2024

Право дитини на сім’ю: як забезпечити зростання дитини в родинному оточенні?

Усі діти мають право на щасливу та стабільну сім’ю, де вони можуть розвиватися та почувати себе люблячими. Однак реальність не завжди така. В Україні 64 550 дітей потребують уваги, як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

11:53:32 22.07.2024

Про запобігання викраденню дітей

Стрічки новин вражають кількістю негативних повідомлень, зокрема, що стосуються насилля над дітьми, – викрадення, зґвалтування, торгівля дітьми тощо. Це жахливо. Особливу тривогу такі новини наводять на батьків малолітніх дітей. Радимо вам дослухатися до  рекомендацій, наведених нижче, аби попередити виникнення будь-яких неприємностей, що можуть статися з неповнолітньою дитиною, котру може спіткати небезпека.

15:17:51 18.07.2024

В пошуках безпеки і прихистку за кордоном, українські жінки та діти можуть зіткнутися з проблемою домашнього насильства.

Ідентифікувати таке явище за межами України складніше, оскільки люди можуть уникати звернення до правоохоронних органів через обмеженість знань про національне законодавство іноземної країни, побоюючись осуду або помилково вважаючи, що домашнє насильство триватиме тимчасово.

11:09:39 10.07.2024