Служба у справах дітей

Начальник служби - Семенова Тетяна Вікторівна, тел.: 099 978 5622;

Завідувач сектору опіку та піклування служби у справах дітей - Шевченко Олександра Ігорівна, тел.: 066 300 8528;

Головний спеціаліст служби у справах дітей - Ступак Ольга Олегівна, тел.: 099 171 2404.

Електронна пошта: ssd_girske@girska-gromada.gov.ua

Нещодавно Уряд підтримав зміни, спрямовані на розвиток патронатних сімей, підтримку вихователів та їх помічників.

Омбудсман України Дмитро Лубінець наголосив, що патронат над дитиною є важливою соціальною послугою, яку тимчасово надає патронатний вихователь за участю помічника, і за яку передбачена грошова винагорода.

12:33:09 18.06.2024

Цього року послуга “Муніципальна няня” стала доступною і для внутрішньо переміщених родин.

У чужому місті, далеко від рідного дому і без підтримки родини, але з дитиною на руках, батькам дуже важко знайти час і на пошук роботи чи необхідне перенавчання, і на догляд за малечею

12:30:08 18.06.2024

Воєнні злочини росіян завдають значної шкоди психіці дітей. Окупанти обстрілюють школи та садочки, викрадають їх з ТОТ, примусово переміщують та депортують.

Інколи неповнолітніх залучають до адвокаційних кампаній щодо воєнних злочинів Росії в Україні. Однак, участь у таких кампаніях може повторно травмувати дитину.

12:23:57 18.06.2024

Діти з інвалідністю мають такі ж права, як і всі інші діти

Однак, через бар'єри в доступі до цих прав, вони часто стикаються з дискримінацією та соціальною ізоляцією. Зі списком пільг, які дозволяють дітям з інвалідністю долати ці бар'єри, можна ознайомитися на інфографіці.

10:16:38 08.06.2024