Начальник служби - Семенова Тетяна Вікторівна, тел.: 099 978 5622;

Завідувач сектору опіку та піклування служби у справах дітей - Шевченко Олександра Ігорівна, тел.: 066 300 8528;

Головний спеціаліст служби у справах дітей - Ступак Ольга Олегівна, тел.: 099 171 2404.

Електронна пошта: ssd_girske@girska-gromada.gov.ua

Дитячі будинки сімейного типу, батьки-вихователі яких є ВПО, мають можливість отримати фінансову допомогу на оренду житла.

У рамках програми від СОС Дитячі Містечка Україна допомога буде  виплачуватись родинам до грудня 2024 року включно, залежно від кількості дітей, які влаштовані у ДБСТ.

10:58:29 23.04.2024

У 2024 році «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна  продовжує підтримувати сімейні форми виховання в Україні і надає наступні види цільової грошової благодійної допомоги

1) Грошова благодійна допомога прийомним сім’ям (ПС), дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ), опікунам (піклувальникам), до сімей яких були влаштовані діти до 18 років протягом 2024 року. Територія надання грошової благодійної допомоги: наступні області України – Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Київська, Чернігівська, Чернівецька, Полтавська, Харківська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Сумська та Одеська область. Розмір грошової допомоги: Виплата здійснюється на банківський рахунок заявника (законного представника дитини) трьома платежами щомісячно протягом трьох календарних місяців, розмір одного платежу – 3600,00 гривень. Загальна сума виплати на одну дитину заявника складає 10800,00 гривень. Звітність про використання коштів надається Заявником. Як зареєструватися: Для участі у програмі заявники, що відповідають критеріям, зазначеним вище, подають заявку через онлайн-форму за посиланням. 2) Грошова благодійна допомога сім’ям, що усиновили дитину або дітей в Україні у період з 01.09.2023 р. до 31.12.2024 р. А саме заявники, які усиновили дитину (дітей) з інвалідністю; двох і більше дітей; дитину (дітей) віком старше 5 років на момент усиновлення, а також заявники усиновлювачі, які є внутрішньо-переміщеними особами. Територія надання грошової благодійної допомоги: вся територія України, крім тимчасово окупованих територій України. Розмір грошової допомоги: складає 10800,00 грн – у випадку усиновлення однієї дитини та 14400,00 грн – у випадку усиновлення однієї дитини з інвалідністю. Кошти виплачуються Заявнику одним платежем. Звітність про використання коштів надається Заявником. Як зареєструватися: Для участі у програмі заявники, що відповідають критеріям, зазначеним вище, подають заявку через онлайн-форму за посиланням.

09:21:26 19.04.2024

СОС Дитячі Містечка Україна оголошує набір на Дитячий кемп психологічної підтримки – 14-денну програму, спрямовану на психологічну підтримку, відпочинок та відновлення для дітей віком від 7 до 17 років, які постраждали внаслідок збройної агресії.

Протягом перебування у кемпі учасників чекатиме активне та цікаве дозвілля, екскурсійні поїздки, корисні майстер-класи, навчання поводженню у надзвичайних ситуаціях і цілодобова психологічна підтримка фахівців.

09:19:17 19.04.2024

Небезпечні фрази, які можуть травмувати дитину

У дорослому житті діти зазвичай наслідують ті рольові моделі, які спостерігають у своїй сім’ї. Тому важливо, щоб батьки були уважними до своїх слів та дій, які вони використовують під час спілкування з дітьми.

07:35:54 19.04.2024

Освітній серіал «Вчимося разом» – крок до відновлення психологічного здоров’я дітей. Він допоможе дорослим стати джерелом довіри та опори для дітей, які переживають травматичний досвід, мають нав’язливі думки чи стан тривоги під час війни.

Протягом 2023 року понад 120 тисяч дітей отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Ворог продовжує руйнувати щасливе дитинство українських дітей, тому вони потребують посиленої уваги та підтримки з боку дорослих, які поруч.

09:48:57 17.04.2024