До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

Освітній процес у закладах загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади буде розпочато 01 вересня 2022 року в дистанційному форматі і триватиме до 30 червня 2023 року.

13:13 22.08.2022

Ірина Верещук: Вимоги «ПриватБанку» до клієнтів з ТОТ та блокування їх рахунків – неприпустимі

Протягом останніх тижнів до Мінреінтеграції надходять звернення від громадян – клієнтів «ПриватБанку», реєстрація місця проживання яких – ТОТ Донеччини та Луганщини.

11:31 22.08.2022

Як вводять різні вакцини. Роз'яснення від Міністерства охорони здоров'я України

Українці з дітьми, які через війну змушені були виїхати в інші країни, іноді стикаються із тим, що вакцину, яку в рідній країні дітям кололи підшкірно, в Європі вводять внутрішньом’язово.

16:30 21.08.2022

Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!

В Україні діє воєнний стан та тривають бойові дії, тому наполегливо радимо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, спускатися в укриття та слідкувати за інформацією про ситуацію що склалася.

15:32 21.08.2022

Вступ-2022: алгоритм надання бюджетних місць за результатами спеціально організованої сесії НМТ

Вступники, які брали участь у вступній кампанії за результатами спеціально організованої сесії національного мультипредметного тесту, магістерського комплексного тесту, магістерського тесту навчальної компетентності подають документи у визначені Міністерством освіти і науки України строки та можуть отримати рекомендацію до зарахування на бюджет у випадку отримання конкурсного бала, який був достатнім для вступу на місця державного (регіонального) замовлення при адресному розміщенні бюджетних місць.

13:06 21.08.2022

Інформація про виплати!

Ми згрупували в одному документі всю інформацію щодо виплат та гарантій постраждалим під час виконання службових, трудових, професійних обов’язків та членам їх сімей, іншим постраждалим.

10:34 21.08.2022

Для виїзду підприємців за кордон на нетривалий термін розроблений проєкт «єВідрядження». Він запрацює з 1 вересня

Розроблено експериментальний проєкт «єВідрядження», мета якого – покращити мобільність бізнесу шляхом надання дозволу на короткострокове відрядження підприємців та їх працівників (не більше 10 осіб) за кордон до семи днів із внесенням застави (гарантованого платежу) 200 тис. гривень. Механізм «єВідрядження» буде доступним користувачам через портал «Дія» з 1 вересня.

18:02 20.08.2022

«Діти війни»

Надати інформацію про воєнний злочин щодо дитини можна через єдиний доказовий хаб: warcrimes.gov.ua та за телефонами: +380961004438, +380683235856.

17:00 20.08.2022