Дата: від до Скинути

Уряд запроваджує перший етап програми «Доступна іпотека». На вартість житла впливатиме регіональний аспект

Програма «Доступна іпотека», яку Уряд запускає з жовтня, буде реалізовуватись з урахуванням регіонального аспекту. Сума іпотечного кредиту буде залежати від регіону та населеного пункту, в якому учасник хоче придбати квартиру.

15:00 20.08.2022

Уряд розширив перелік адміністративних послуг, що надаються через ЦНАПи

Уряд доповнив новими адміністративними послугами соціального характеру перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади та адміністративних послуг, що надаються органами місцевого самоврядування, через ЦНАПи.

09:41 20.08.2022

Відбулася організаційна нарада

Під головуванням заступника керівника Гірської міської ВЦА Олексія Невечері відбулася організаційна нарада з керівниками відділів та секторів структурних підрозділів установи.

19:34 19.08.2022

ВПО, які реєструвалися в "Дії", але не отримали допомогу, зможуть повторно подати заявку на виплату - до 1 жовтня

Внутрішньо переміщені особи, які подавали заяви через Дію до 30 квітня 2022 року, але не отримали допомогу, зможуть додаткового звернутися із заявою до органу соцзахисту населення та отримати виплату. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні Уряду.

19:22 19.08.2022

Внутрішньо переміщені особи Гірської міської територіальної громади продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Сьогодні у Богданівському штабі на Дніпропетровщині допомогу отримало близько ста внутрішньо переміщених осіб, а 85 пакунків було відправлено через АТ «Укрпошта».

19:14 19.08.2022

Відбулась зустріч із представниками БФ «Право на Захист»

Сьогодні у гуманітарному штабі Гірської ВЦА, що у Києві, відбулась зустріч начальника відділу правового забезпечення та кадрової роботи Віталія Коваленка із представниками Благодійного фонду «Право на Захист».

17:29 19.08.2022

До уваги громадян!

Міністерство соціальної політики нагадує, що для вашої зручності працює низка інформаційних ресурсів щодо соціального захисту населення, а саме:

17:18 19.08.2022

Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє

Розроблено законопроєкт про встановлення особливого статусу англійської мови в Україні як мови міжнародного спілкування. Проєктом закону також передбачено значне розширення сфери застосування англійської мови в Україні; англійська мова буде обов’язковою в окремих публічних сферах суспільного життя, де наявні міжнародні комунікації.

16:00 19.08.2022