Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Центр надання адміністративних послуг

Фото без опису

Начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" - Коваленко Карина Миколаївна

Адміністратор - Анічкіна Ірина Степанівна 

Адміністратор - Нікітенко Олександра Олегівна

Адміністратор - Чепель Світлана Миколаївна

Адміністратор - Щербакова Катерина Юріївна

Діловод - Заіка Лариса Станіславівна

Діловод - Карпюк Катерина Володимирівна

Діловод - Середа Тетяна Сергіївна

Діловод - Стехнович Анастасія Валеріївна

Контактний номер телефону: +38 067 711 98 57

Електронна пошта: cnap_girske@girska-gromada.gov.ua

Як можна актуалізувати облікові дані військовозобовʼязаних?

Із 18 травня усі військовозобовʼязані віком 18-60 років повинні протягом 60 днів – до 16 липня включно – оновити свої персональні дані: прізвище, ім’я, по батькові, номер мобільного телефона, ідентифікаційний код, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

13:15:04 20.05.2024

Закон України «Про адміністративну процедуру»: можливості для належного застосування, актуальні виклики, можливі рішення для органів місцевого самоврядування

Сьогодні спеціалісти відділу правого забезпечення та кадрової роботи, відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військової адміністрації взяли участь у Інформаційній сесії «Закон України «Про адміністративну процедуру»: можливості для належного застосування, актуальні виклики, можливі рішення для органів місцевого самоврядування».

13:30:49 02.04.2024

Послуги для ветеранів на Гіді

Державні послуги для захисників і захисниць — на Гіді Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших героїв та робимо все, щоб спростити їх взаємодію з державою. 

09:00:02 01.04.2024

Диплом, атестат чи свідоцтво — освітні документи тепер у застосунку Дія

Загубили атестат при евакуації, віддали мамі диплом чи втомились постійно ксерити? Тепер це не проблема, бо документи завжди у вашому смартфоні — у Дії. Тож влаштовуйтеся на роботу, подавайтеся на гранти чи хизуйтеся дипломом серед друзів просто з Дією.

10:28:07 25.03.2024

Які документи треба подавати до Міграційної служби для оформлення закордонного паспорта замість втраченого?

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон замість втраченого або викраденого заявник подає:  заяву-анкету (друкується працівником, який приймає документи); паспорт громадянина України (для осіб, що досягли 14-річного віку);

15:13:32 11.03.2024

Чи може посвідчувати особу паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, якщо його термін дії скінчився під час воєнного стану?

Так! Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 року № 1202 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану» встановлено, що паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за 30 днів до 24 лютого 2022 року та після 24 лютого 2022 року, та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 року та після 24 лютого 2022 року, є документами, що посвідчують особу і підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.

13:10:24 08.03.2024

Чи можуть зараз іноземні громадяни продовжити строк перебування на території України та які є зміни у цьому питанні?

Іноземні громадяни можуть продовжити строк перебування на території України. Є і деякі приємні зміни у законодавстві України щодо цього питання. На сьогодні громадяни іноземних держав можуть звернутись із заявою про продовження строку перебування в Україні до підрозділу Міграційної служби, який уповноважений приймати такі заяви. Заява подається особисто повнолітнім дієздатним іноземцем або особою без громадянства (ОБГ) чи законним представником повнолітньої недієздатної особи та приймаючою стороною. Подати заяву потрібно до територіальному підрозділу ДМС не пізніше ніж за три робочих дні до закінчення встановленого строку перебування на території України. У разі подання іноземцем або ОБГ заяви із порушенням строків, але до закінчення встановленого строку перебування на території України, до заяви додаються документи, що підтверджують наявність підстав, що унеможливлюють виїзд з території України. У разі порушення іноземцем або ОБГ встановленого строку перебування на території України, заява про продовження строку перебування на території України приймається після притягнення іноземця або ОБГ та приймаючої сторони до адміністративної відповідальності. Увага! Зараз немає необхідності у наданні документів на житло, де мешкає іноземний громадянин, що раніше було обов᾽язковим!

15:07:33 06.03.2024

Чи може батько отримати закордонний паспорт дитини, якщо документи на оформлення подавала мати?

Так! Це можливо, якщо під час подання заяви-анкети на оформлення закордонного паспорта дитині (у віці до 12 років) один з батьків визначить другого з батьків чи опікунів, піклувальників, повнолітніх сина чи дочку, рідних (повнорідних та неповнорідних) сестру, брата, бабу чи діда, який буде отримувати виготовлений закордонний паспорт. Крім того, виготовлений паспорт для виїзду за кордон, оформлений на ім’я особи, яка не досягла 12-річного віку, може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку. Паспорт для виїзду за кордон, оформлений особі у віці від 12 до 16 років, може бути виданий особі, уповноваженій на це законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку, за умови присутності особи, на ім’я якої оформлено паспорт для виїзду за кордон, оскільки під час видачі необхідно пройти процедуру верифікації.

11:02:51 04.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь