Цивільний захист

Фото без описуВідповідальна особа з питань цивільного захисту, головний спеціаліст з питань інформаційної політики та гуманітарних питань сектору інформаційної політики - Архипенко Сергій Володимирович

Електронна пошта: tsyvilny_zahist_girske@girska-gromada.gov.ua

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Координаційний штаб з питань деокупованих територій Гірської міської територіальної громади

Координаційна група з питань протимінної діяльності Гірської міської територіальної громади

Інформаційні матеріали

Побачив підозрілий предмет – не чіпай! А викликай 101!

Інформаційна кампанія з мінної безпеки «Помічай зміни» має за мету сприяти зменшенню кількості нещасних випадків в Україні, пов’язаних із вибуховими предметами та поширювати серед населення інформації щодо правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

07:52:21 26.07.2024

Побачив підозрілий предмет – не чіпай! А викликай 101!

15:30:33 25.07.2024

Як не допустити пожежі в лісах?

Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил відпочиваючими та іншими людьми, які перебувають у лісі (людська халатність та безвідповідальність, що виявляється у кинутому недопалку, залишеному без догляду чи погано загашеному багатті…).

12:20:08 18.07.2024

В Україні через бойові дії знеструмлені 475 населених пунктів

В Україні через бойові дії знеструмлені 475 населених пунктів Станом на ранок 9 липня через бойові дії залишаються без світла 475 населених пунктів, ще 14 населених пунктів на Донеччині знеструмлені через негоду.

13:48:08 09.07.2024

Днів без відключень у липні не буде - Укренерго скасувало вимірювання споживання НЕК «Укренерго» скасувало проведення замірів фактичного споживання електроенергії по областях у липні.

19:46:09 08.07.2024

Через російські обстріли та негоду залишаються без світла споживачі у семи областях Споживачі у семи областях України залишаються без електропостачання через російські обстріли та наслідки негоди.

13:43:46 06.07.2024

Словаччина готується постачати Україні електроенергію в осінньо-зимовий період

Словаччина готується постачати Україні електроенергію в осінньо-зимовий період Братислава від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну поставила Києву 40 тис. кВт/год електроенергії і готується це робити й надалі у складний для України осінньо-зимовий період.

14:23:04 04.07.2024