Молодь та спорт

Фото без описуГоловний спеціаліст з питань здорового способу життя, спорту та розвитку молодіжної політики - Семенов Юрій Юрійович

Контактний номер телефону: +38 067 348 2040

Електронна пошта: osvita_kyltyra_molod_sport_girske@girska-gromada.gov.ua

Міністерство молоді та спорту України запрошує на Всеукраїнський вишкіл «Гвардієць» для юних українців та українок

Не пропустіть можливість приєднатися до команди «Гвардійців» та стати частиною майбутнього захисників України! Вишкіл відбудеться вже цього серпня.

12:21:27 18.07.2024

Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії

05 липня 2024 року Український молодіжний фонд у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний банк розвитку KfW оголосив про старт першого грантового конкурсу «Кар’єрний старт. Програма молодіжної гарантії».

10:33:55 15.07.2024

Стан розвитку фізичного виховання серед здобувачів освіти Луганської області

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн нараді «Стан розвитку фізичного виховання серед здобувачів освіти Луганської області». До участі також долучилися вчителя фізичної культури Гірської міської територіальної громади.

14:50:26 18.06.2024

Обговорено розвиток молодіжної політики

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь онлайн-зустрічі з Міністерством молоді та спорту України.

12:31:38 13.06.2024

Міністерство молоді та спорту України оголосило прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2024 році

До участі запрошуються неприбуткові організації, які працюють з молоддю: інститути громадянського суспільства, заклади освіти, комунальні установи, які працюють з молоддю.

10:57:04 13.06.2024