Молодь та спорт

Фото без описуГоловний спеціаліст з питань здорового способу життя, спорту та розвитку молодіжної політики - Семенов Юрій Юрійович

Контактний номер телефону: +38 067 348 2040

Електронна пошта: osvita_kyltyra_molod_sport_girske@girska-gromada.gov.ua

Стан розвитку фізичного виховання серед здобувачів освіти Луганської області

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн нараді «Стан розвитку фізичного виховання серед здобувачів освіти Луганської області». До участі також долучилися вчителя фізичної культури Гірської міської територіальної громади.

14:50:26 18.06.2024

Обговорено розвиток молодіжної політики

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь онлайн-зустрічі з Міністерством молоді та спорту України.

12:31:38 13.06.2024

Міністерство молоді та спорту України оголосило прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви у 2024 році

До участі запрошуються неприбуткові організації, які працюють з молоддю: інститути громадянського суспільства, заклади освіти, комунальні установи, які працюють з молоддю.

10:57:04 13.06.2024

У Луганській області завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 07 по 25 травня у Луганській області відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої, середньої та старшої вікових груп. Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

15:50:27 04.06.2024

Молодь запрошують взяти участь у конкурсі «Інновації сьогодні, створюймо майбутнє!» від Міжнародної організації франкофонії

Метою конкурсу є посилення ролі молоді як агентів змін і просування їх інноваційних соціальних, економічних, цифрових та екологічних ініціатив.

09:48:26 17.05.2024