Молодь та спорт

Фото без описуГоловний спеціаліст з питань здорового способу життя, спорту та розвитку молодіжної політики - Семенов Юрій Юрійович

Контактний номер телефону: +38 067 348 2040

Електронна пошта: osvita_kyltyra_molod_sport_girske@girska-gromada.gov.ua

Відбулася нарада Міністерства молоді та спорту України

Сьогодні спеціалісти та в.о. начальника відділу, освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації Вікторія Козаченко взяли участь у онлайн-нараді Міністерства молоді та спорту України. Проходила вона з керівниками структурних підрозділів з питань молоді та спорту Донецької і Луганської областей.

14:00:39 25.04.2024

Середа з U-LEAD

17 квітня спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації долучилися до чергового інформаційного онлайн-заходу «Молодіжні ради: цілі та інструменти роботи». Він був організований Програмою «U-LEAD з Європою».

09:13:28 18.04.2024

Цифрова система «Активні парки 2.0»

«Активні парки 2.0» - це сучасна цифрова система, спрямована на підтримку активного способу життя та здорового дозвілля. Нову версію додатку, розробили у рамках соціального проєкту Президента України і Міністерства молоді та спорту України «Активні парки - локації здорової України». Тепер він надає набагато більше можливостей займатись спортом у будь-якому куточку України.

11:35:22 15.04.2024

Цікаво для молоді!

Стипендії до 150 000 гривень на створення контенту про українські традиції, культуру та мову

07:23:59 10.04.2024

«Цікава фізкультура-2.0 Перезавантаження»

Заклади освіти Гірської міської територіальної громади взяли участь у флешмобі «White card» в рамках Національного проєкту «Цікава фізкультура-2.0 Перезавантаження». Він був проведений з нагоди відзначення Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я.

19:42:59 07.04.2024

«Олімпійській вітальні»

Вчителі фізичної культури разом з учнями Гірської міської територіальної громади взяли участь у «Олімпійській вітальні». Її гостем став фристайліст Олександр Абраменко, Олімпійський чемпіон 2018 року в Пхьончхані та срібний призер Олімпіади 2022 в Пекіні.

19:42:55 07.04.2024