Порядок розгляду звернень

На сьогодні місцева влада, її керівники відкриті для спілкування.

Ви можете звернутися до Гірської міської військової адміністрації наступним чином:

Основні вимоги щодо оформлення письмових звернень.

Прийом звернень громадян здійснюється відповідно до статті Закону України «Про звернення громадян». У зверненні громадянина повинні бути зазначені: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, підпис заявника, дата написання. Заяви, оформлені без дотримання цих вимог повертаються заявникові з відповідними роз'ясненнями протягом 10 днів.

Відповідно до статті 8 Закону не розглядаються анонімні заяви, тобто без адреси, що не підписані, за якими неможливо встановити авторство.

Дія зазначеного закону не поширюється на звернення, якщо їх порядок розгляду регулюється кримінально-процесуальним, цивільно-процесуальним, антимонопольним і трудовим законодавством, що обумовлено статтею 12 Закону.

Скачати зразок написання заяви