Оголошено конкурс творчих проєктів «Код нації»

Організаторами конкурсу творчих проєктів «Код нації» до Дня Незалежності України є ГО «Молодіжна організація «Молоде покоління», БО «БФ «Відсоток небайдужих» та ДУ «Український державний центр позашкільної освіти».

23:31 10.08.2022

Гуманітарні штаби Гірської ВЦА працюють

Так, у Богданівці продовжують отримувати допомогу мешканці Тернівки, Павлограду та інших населених пунктів Дніпропетровської області. Лише сьогодні у штабі допомогу отримало близько 100 осіб. В інших штабах Гірської ВЦА внутрішньо переміщені особи не лише Гірської громади, але й інших громад Луганської області отримують юридичні консультації, деяким вже допомогли подати повідомлення в Дію про зруйноване майно, оскільки у літніх людей відсутні смартфони, деякі - надали документи на отримання матеріальної допомоги, яка виділятиметься з місцевого бюджету. Крім того, тільки сьогодні понад 60 осіб очно отримали консультації: з питання допомоги в складанні заяви до суду про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території, з питань відновлення документів про право власності на житло, з питання відновлення трудової книжки/підтвердження трудового стажу, з питання отримання витягу про реєстрацію місця проживання, з питання становлення на облік для отримання тимчасового житла для ВПО, з питання отримання допомоги на поховання за родича, який помер на окупованій території тощо.

23:23 10.08.2022

Посилки через АТ "Укрпошта" почали надходити до мешканців Гірської громади

Ще минулого тижня перші посилки через АТ "Укрпошта" почали надходити до мешканців Гірської громади, які проживають у різних куточках України. І відразу ж до наших засобів комунікації почали надходити повідомляння із щирою дякою.

22:26 09.08.2022

Внутрішньо переміщені особи Гірської міської територіальної громади продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Сьогодні 142 мешканці Гірської громади, які наразі проживають у Тернівці Дніпропетровської області, отримали у штабі Гірської ВЦА у Богданівці допомогу, а 81 особі допомогу було відправлено Укрпоштою. У Києві аналогійний штаб відвідало близько 25 осіб. Вони зверталися із різними питаннями, зокрема, щодо відновлення документів, оформлення статусу ВПО, надання пакета документів на отримання матеріально-грошової допомоги з коштів місцевого бюджету Гірської громади тощо. Також за консультаціями сьогодні зверталися й до гуманітарного штабу у Полтаві.

21:55 09.08.2022

Уряд підтримав ініціативу Мінреінтеграції: ДІЯ буде приймати інформацію про житло, зруйноване ворогом з 2014 року

Сьогодні Кабмін розширив та спростив порядок подання інформаційного повідомлення про зруйноване чи пошкоджене майно внаслідок збройної агресії рф. Відповідну постанову розробила команда Мінреінтеграції.

17:30 09.08.2022

Почала працювати Національна гаряча лінія "Доказово про вакцинацію, грудне вигодовування та харчування дітей до 3 років", створена UNICEF Ukraine та Український католицький університет UCuniversity за підтримки Міністерства охорони здоров’я та USAID Ukraine - USAID Україна у співпраці з ГО "Асоціація сімейних медичних сестер", ГО "ВакциНація" .

17:00 09.08.2022