Співпраця

Міжнародна співпраця

Співпраця з органами місцевого самоврядування та органами влади

Співпраця з громадськими організаціями та благодійними фондами

Зустріч Гірської громади: пріоритезуємо напрямки відбудови разом

19 липня відбулася онлайн-зустріч жителів Гірської міської територіальної громади, які зараз проживають у різних куточках України та за кордоном, з представниками громадської організації «Урбаністична коаліція Rо3kvit».

16:32:12 20.07.2024

Запрошуємо на зустріч у Хмельницькому щодо напрямків роботи над відновленням громади

Гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації у м. Хмельницький запрошує мешканців Гірської міської територіальної громади на зустріч з міжнародними партнерами громади - урбаністичною коаліцією Ro3kvit щодо подальшої співпраці з громадою.

20:51:21 16.07.2024

Запрошуємо на зустріч щодо напрямків роботи над відновленням громади

Гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації у м.Київ запрошує мешканців Гірської міської територіальної громади на зустріч з міжнародними партнерами громади - урбаністичною коаліцією Ro3kvit щодо подальшої співпраці з громадою.

12:52:08 16.07.2024

Відбулася чергова робоча зустріч з командою громадської організації «Урбаністична коаліція Rо3kvit»

17:24:54 05.07.2024

Загальні збори Асоціації «Енергоефективні міста України»

Сьогодні начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військової адміністрації Віталій Коваленко долучився до Загальних зборів Асоціації «Енергоефективні міста України».

19:45:02 25.06.2024

«Круглий стіл» з нагоди Відзначення Всесвітнього Дня Біженців

В продовження співпраці, сьогодні за запрошенням Благодійного Фонду «Рокада» начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко долучився до участі у «круглому столі» з нагоди Відзначення Всесвітнього Дня Біженців. Також у якості учасників до заходу долучилися регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області, Польового офісу УВКБ ООН, представники Хмельницька обласна рада , Хмельницька обласна державна адміністрація , Хмельницька міська рада , Департаменту соціального захисту населення, місцевого Центру зайнятості, а також голова Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Хмельницькій ОВА.

22:10:24 20.06.2024

Між Гірською міською військовою адміністрацією та Благодійною організацією «Благодійний фонд «РОКАДА» підписано Меморандум про співробітництво

20 червня відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Гірською міською ВА, яку представляв її очільник Олексій Бабченко, з Благодійний фонд «Рокада» у особі регіонального координатора Хмельницького осередку Тетяни Сич.

21:40:44 20.06.2024

Коло партнерів розширюється

Вчора Гірською міською військовою адміністрацією підписано Меморандум про співробітництво із Громадською організацією «Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій та Силових структур».

15:06:17 13.06.2024

Вчора начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко провів робочу зустріч з командою громадської організації «Урбаністична коаліція Rо3kvit»

Громадську організацію представляли її засновник та виконавчий директор, провідний архітектор та урбаніст 12N Urban Matters, тьютор та розробник програм Харківської Школи Архітектури Фулко Трефферс, засновниця Just Consultancy SRL Йоланта Зажицька, архітекторка, дослідниця, випускниця та лекторка Харківської школи архітектури Аліса Александрова та урбан-дизайнерка, планувальниця, дослідниця Софія Бондар.

19:14:44 25.05.2024

Днями заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірини Бєліцька взяла участь у партнерській онлайн-нараді з представниками асоціації Постгірничовидобувних регіонів (The Post Mining Network General Assembly).

17:50:02 26.04.2024