Співпраця

Міжнародна співпраця

Співпраця з органами місцевого самоврядування та органами влади

Співпраця з громадськими організаціями та благодійними фондами

Коло партнерів розширюється

Вчора Гірською міською військовою адміністрацією підписано Меморандум про співробітництво із Громадською організацією «Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій та Силових структур».

15:06:17 13.06.2024

Вчора начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко провів робочу зустріч з командою громадської організації «Урбаністична коаліція Rо3kvit»

Громадську організацію представляли її засновник та виконавчий директор, провідний архітектор та урбаніст 12N Urban Matters, тьютор та розробник програм Харківської Школи Архітектури Фулко Трефферс, засновниця Just Consultancy SRL Йоланта Зажицька, архітекторка, дослідниця, випускниця та лекторка Харківської школи архітектури Аліса Александрова та урбан-дизайнерка, планувальниця, дослідниця Софія Бондар.

19:14:44 25.05.2024

Днями заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірини Бєліцька взяла участь у партнерській онлайн-нараді з представниками асоціації Постгірничовидобувних регіонів (The Post Mining Network General Assembly).

17:50:02 26.04.2024

Очільником Гірської громади Олексієм Бабченком підписано Меморандум про співпрацю та співробітництво із очільником Рубіжанської громади Андрієм Юрченком

Відбулося це 16 лютого під час робочого візиту Олексія Бабченка та першого заступника голови облдержадміністрації Олексія Смирнова до гуманітарного штабу Рубіжанської міської військової адміністрації у Вінниці.

21:43:46 16.02.2024

14-15 листопада начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко долучився до форуму «ReBuild Ukraine», який проходив Варшаві

Під час форуму Олексій Іванович презентував стратегічні для Гірської громади інвестиційні проєкти: «Опріснення шахтних вод» та «Логістичний центр», які спрямовані на відновлення життєдіяльності суспільного життя: https://rebuildukraine.in.ua/hirska--hromada2

12:58:06 17.11.2023

Начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко у складі бізнес-місії Луганської області анонсував інвестиційні проєкти, спрямовані на відновлення Гірської міської територіальної громади

Відбулося це напередодні відкриття виставки-конференції «ReBuild Ukraine» у Варшаві перед діловими та дипломатичними колами Чеської Республіки. Всього ж представники делегації від Луганської області презентували інвестиційні проєкти з відновлення східного регіону на суму близько 1 053 млн $.

17:37:10 14.11.2023

Підписано Меморандум про співпрацю та співробітництво із Сватівською міською та Шульгинською сільською військовими адміністраціями Луганської області

Начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко підписав Меморандум про співпрацю та співробітництво із Сватівською міською та Шульгинською сільською військовими адміністраціями Луганської області.

12:31:21 18.10.2023

Підписано ще один Меморандум про співпрацю задля швидкої та раціональної відбудови Гірської громади

Днями начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко підписав Меморандум про співпрацю та співробітництво із Асоціацією «Енергоефективних міст України».

08:10:07 13.09.2023