Оздоровлення дітей

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє, що отримання реабілітаційних заходів дітьми з інвалідністю обумовлені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю».

Для отримання дітьми з інвалідністю послуг з реабілітації один з батьків або законний представник дитини за місцем реєстрації/місцем фактичного проживання подає до управління соціального захисту населення заяву про направлення дитини до відповідної реабілітаційної установи та законодавчо визначені документи, а саме копії (з пред’явленням оригіналів):

паспорт громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації (надалі – ІПР), що видана ЛКК лікувально – профілактичного закладу;

паспорт громадянина України законного представника дитини з інвалідністю;

документа, який підтверджує статус дитини – сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування (для дитини – сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування);

одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини, одного з батьків (законного представника), супроводжуючої  особи (не подається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають про це відмітку в паспорті громадянина України);

виписку з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України.

Якщо реабілітаційних послуг потребують одночасно двоє і більше дітей з однієї сім'ї, супроводжуючою особою може бути також другий із їх батьків, законних представників, один із близьких родичів (повнолітні брат або сестра, бабуся, дідусь, дядько, тітка) за наявності письмового підтвердження про це одного з батьків або законного представника. У такому разі заяву подає один з батьків або законний представник.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до ІПР, у якій зазначається обсяг та строки їх проведення.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступеню – 16 тис. грн., ІІІ ступеню – 25 тис. грн. (для однієї дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування гранична вартість збільшується на 50 відсотків відповідно, для кожного ступеню).

З переліком реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю, на веб-сайті Мінсоцполітики України: www.mps.gov.ua  за посиланням «Особам з інвалідністю», «Реабілітація дітей з інвалідністю», далі – «Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я».

За більш детальною інформацією можна звернутись за телефоном +38 050 929 41 99.

До уваги, батьків дітей (осіб, які їх замінюють) Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області! Розпочато прийом заяв на оздоровлення дітей в літку 2024 року

З метою виконання  «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Гірської міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції» затвердженої розпорядженням начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 26.02.2024 №42, проведена процедура закупівель путівок на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». За результатами торгів переможцем  визначено ТОВ Туристично-оздоровчий комплекс «Едельвейс» з яким укладено договір на проведення оздоровлення дітей в літку 2024 року.

12:30:12 15.04.2024

Оздоровіть свою дитину!

Державний заклад «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Прикарпатський» МОЗ України, розташований в Івано-Франківській області, м. Яремче, приймає дітей на безкоштовне лікування та оздоровлення. Діти-переселенці з Луганщини можуть безкоштовно оздоровитись в прекрасному та затишному регіоні нашої країни.

12:43:39 30.11.2023

Літня оздоровча кампанія-2023 триває

Гірська міська військова адміністрація продовжує оздоровлювати дітей громади та організовує відпочинок не тільки в межах країни, а й за кордоном. Цього літа напрямок оздоровлення дітей є пріоритетним.

17:55:41 18.08.2023

Літня оздоровча кампанія-2023 для дітей Гірської громади продовжується

07 серпня відбувся черговий заїзд на оздоровлення дітей пільгових категорій Гірської міської територіальної громади. 10 дітей відправилися на 21-денний відпочинок до дитячого закладу санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу «Карпатські зорі».

17:59:02 09.08.2023

Затверджено список дітей, які направляються на оздоровлення на четвертий заїзд

04 серпня під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулося чергове засідання комісії з розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей Гірської міської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

18:05:48 04.08.2023

Літня оздоровча кампанія-2023 для дітей Гірської громади продовжується

16 липня відбувся черговий заїзд на оздоровлення дітей пільгових категорій Гірської міської територіальної громади. 10 дітей відправилися на 21-денний, 5 дітей – на 16-денний відпочинок до дитячого закладу санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу «Карпатські зорі».

14:20:47 18.07.2023