Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Оздоровлення дітей

Розпорядження начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 26.02.2024 № 42 "Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Гірської міської територіальної громади на 2022–2025 роки (Нова редакція)"

 

Фото без опису

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє, що отримання реабілітаційних заходів дітьми з інвалідністю обумовлені Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю».

Для отримання дітьми з інвалідністю послуг з реабілітації один з батьків або законний представник дитини за місцем реєстрації/місцем фактичного проживання подає до управління соціального захисту населення заяву про направлення дитини до відповідної реабілітаційної установи та законодавчо визначені документи, а саме копії (з пред’явленням оригіналів):

паспорт громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації (надалі – ІПР), що видана ЛКК лікувально – профілактичного закладу;

паспорт громадянина України законного представника дитини з інвалідністю;

документа, який підтверджує статус дитини – сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування (для дитини – сироти/дитини, позбавленої батьківського піклування);

одного з передбачених Податковим кодексом України документів з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків дитини, одного з батьків (законного представника), супроводжуючої  особи (не подається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають про це відмітку в паспорті громадянина України);

виписку з медичної картки амбулаторного (стаціонарного) хворого за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України.

Якщо реабілітаційних послуг потребують одночасно двоє і більше дітей з однієї сім'ї, супроводжуючою особою може бути також другий із їх батьків, законних представників, один із близьких родичів (повнолітні брат або сестра, бабуся, дідусь, дядько, тітка) за наявності письмового підтвердження про це одного з батьків або законного представника. У такому разі заяву подає один з батьків або законний представник.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до ІПР, у якій зазначається обсяг та строки їх проведення.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступеню – 16 тис. грн., ІІІ ступеню – 25 тис. грн. (для однієї дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування гранична вартість збільшується на 50 відсотків відповідно, для кожного ступеню).

З переліком реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, які здійснюють реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю, на веб-сайті Мінсоцполітики України: www.mps.gov.ua  за посиланням «Особам з інвалідністю», «Реабілітація дітей з інвалідністю», далі – «Перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я».

За більш детальною інформацією можна звернутись за телефоном +38 050 929 41 99.

50 дітей Гірської громади направляються на відпочинок та оздоровлення

Сьогодні у Гірській міській військовій адміністрації відбулося онлайн-засідання комісії з розподілу путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей Гірської міської територіальної громади, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

15:21:43 13.06.2024

єОздоровлення

Програма єОздоровлення, яку запустили минулого року, продовжується і цьогоріч. Отримати безоплатні путівки до дитячого табору зможуть:

07:49:05 07.06.2024

Хто може безоплатно оздоровитися?

У 2024 році ще більше категорій дітей можуть отримати безоплатні путівки до дитячого центру “Артек”, який розташований на двох локаціях – у Києві та на Закарпатті.

08:08:03 05.06.2024

єОздоровлення

Держава забезпечує можливість відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної підтримки та уваги. Зокрема, у цьому році програма «єОздоровлення» масштабується, а тому змінюються вимоги до оздоровчих закладів.

10:29:44 27.05.2024

Діти відпочиватимуть за програмою єОздоровлення і цього року. Географія закладів розширюється

Минулого року запустилась програма "єОздоровлення", яка працює за принципом “гроші ходять за дитиною”. Путівки вперше не розподілялися в ручному режимі. Натомість батьки отримували кошти на картку і самі оплачували путівку в один із визначених закладів у Карпатах. Пілотний 2023 рік показав ефективність такого формату. Майже 2000 дітей з малозабезпечених сімей відпочили без навантаження на сімейний бюджет. Тому у 2024 році програма масштабується.

08:48:04 15.05.2024

До уваги, батьків дітей (осіб, які їх замінюють) Гірської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області! Розпочато прийом заяв на оздоровлення дітей в літку 2024 року

З метою виконання  «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Гірської міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції» затвердженої розпорядженням начальника Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 26.02.2024 №42, проведена процедура закупівель путівок на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». За результатами торгів переможцем  визначено ТОВ Туристично-оздоровчий комплекс «Едельвейс» з яким укладено договір на проведення оздоровлення дітей в літку 2024 року.

12:30:12 15.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь