Гірська дитяча школа мистецтв

Назва закладу

Керівник

Посилання на групу в мережі Facebook

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ГІРСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

93292, Луганська обл., Сєвєродонецький р-н, м. Гірське, вул. Центральна, буд.16

Директор – Гундорова Катерина Миколаївна

mega-schoolmusic@ukr.net

Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади»

План роботи на 2022-2023 навчальний рік

16 лютого мистецькі школи Луганщини провели захід «Луганщину єднає мистецтво»

Вихованці «Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв» Рубіжанської міської ради Луганської області та комунального закладу «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади» провели спільний онлайн-концерт. Відвідувачі із захватом слухали українські народні пісні, пісні українських композиторів та сольні інструментальні виступи.

21:38:27 16.02.2024

З нагоди вшанування пам'яті жертв Голокосту

Гірська дитяча школа мистецтв дає не тільки фахові мистецькі знання, уміння і навички, а й сприяє загальному розумовому, культурному і естетичному розвитку дітей, залучає їх до світової і національної консолідації і формування історичної свідомості. З нагоди вшанування жертв Голокосту у закладі пройшли виховні години під гаслом «Бережімо вічну пам’ять про невинних!», учні завітали на онлайн виставку «Майданек» художника «Аушвіца» Зіновія Толкачова.

14:52:12 27.01.2024

Вітаємо переможницю

Поліна Козаченко, юна вокалістка Гірської дитячої школи мистецтв, отримала чергову перемогу у міжнародному фестивалі-конкурсі «Зореграй». Дівчину відзначено дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації «Вокал академічний».

10:39:25 18.01.2024

Підготовка до другого семестру

Для дітей закінчуються зимові канікули. А для викладачів це була пора підготовки до другого семестру. Колектив Гірської дитячої школи мистецтв у цей час творчо працював: проведено педагогічну раду, де були підбиті підсумки І семестру, проаналізовано контрольні заходи і підсумки успішності здобувачів мистецької освіти, обговорено ступінь підготовки до нових обласних та Всеукраїнських конкурсів.

09:53:50 17.01.2024

Вітаємо переможницю!

Гірська міська військова адміністрація щиро вітає Красову Поліну, вихованку Гірської дитячої школи мистецтв, з отриманням грамоти у Всеукраїнському конкурсі «Спадщина – безцінний дар».

15:22:43 25.12.2023

«Новорічні привітання ЗСУ»

Викладачі та учні Гірської дитячої школи мистецтв доєднались до обласної акції «Новорічні привітання ЗСУ». Зробили це вони за допомогою волонтерів або особисто.

14:08:18 21.12.2023

Вітаємо переможницю!

За результатами Всеукраїнського творчого конкурсу «До Дня Святого Миколая» ІІІ місце у жанрі «Вокал» здобула Поліна Козаченко – вихованка комунального закладу «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади» із композицією «Музика рідного дому».

18:27:03 18.12.2023

Вітаємо переможців!

Нещодавно вихованки комунального закладу «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади» долучилися до Всеукраїнського творчого конкурсу «До Дня Святого Миколая»!

14:58:10 14.12.2023

Вітаємо переможців!

З 01 по 03 жовтня вихованці комунального закладу «Гірська дитяча школа мистецтв» взяли участь в обласному пленері молодих художників, присвяченому Дню захисників та захисниць України.

18:26:47 26.10.2023

Вітаємо переможців!

Нещодавно вихованки комунального закладу «Гірська дитяча школа мистецтв Гірської міської територіальної громади» долучилися до Всеукраїнських творчих конкурсів, приурочених до 32-ї річниці Дня Незалежності України!

11:20:41 16.10.2023