Оборонна та мобілізаційна робота

Фото без описуІнспектор з військового обліку та бронювання військовозобов’язаних - Світлана Євгеніївна Петренко

Контактний номер телефону: +38 096 053 9804

Електронна пошта: info@girska-gromada.gov.ua

Перетвори свою лють на зброю

08:08:21 01.07.2024

Обирай посаду і підрозділ у війську

На сайті рекрутингової платформи «Lobby X» https://lobbyx.army/ можна обрати підрозділ, у якому ти хочеш служити. А також бажану посаду з урахуванням досвіду чи навичок.

13:37:25 18.06.2024

Як можна актуалізувати облікові дані військовозобовʼязаних?

Із 18 травня усі військовозобовʼязані віком 18-60 років повинні протягом 60 днів – до 16 липня включно – оновити свої персональні дані: прізвище, ім’я, по батькові, номер мобільного телефона, ідентифікаційний код, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

11:33:15 13.06.2024

Як можна актуалізувати облікові дані військовозобовʼязаних?

13:20:33 20.05.2024

Умови мобілізації до ЗСУ щодо грошового забезпечення, соціальних гарантій, перспектив професійного зростання та навчання

Складові грошового забезпечення встановлюються індивідуально за статтею 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та залежать від посади, звання, умов служби, наукових ступенів і звань.

10:29:19 10.05.2024

Нові правила рекрутингу до ЗСУ

Нові правила рекрутингу до ЗСУ, які передбачають, що кандидат до ЗСУ сам може обрати частину і посаду для проходження служби.

10:54:42 09.05.2024