Гірська міська військово-цивільна адміністрація

Оголошення та анонси

УВАГА: ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Як повідомляє Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО», у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції ТП 562 19 жовтня з 08:00 по 16:30 планується знеструмлення у місті Гірське:

08:24:55 18.10.2021

УВАГА: ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Як повідомляє Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО», у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 19 жовтня з 08:00 по 16:30 планується знеструмлення у місті Золоте:

08:24:31 18.10.2021

УВАГА: ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Як повідомляє Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО», у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 19 жовтня з 08:00 по 16:30 планується знеструмлення у смт Нижнє:

08:19:21 18.10.2021

До уваги суб’єктів господарювання державної або комунальної форми власності

Луганська обласна державна адміністрація – обласна військово-цивільна адміністрація (93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59) оголошує про початок попереднього відбору проєктів, пов’язаних з реінтеграцією тимчасово окупованих територій України та розвитком інфраструктури прилеглих до них територій, які підлягають фінансуванню згідно з Рамковою угодою між Урядом України та Урядом Королівства Данія в рамках програми DanidaBusinessFinance в Україні, ратифікованою Законом України від 16 червня 2020 р. № 707-IX (далі - Рамкова угода).

10:49:44 13.10.2021

В Гірській громаді запрацювала електронна система «Консультації з громадськістю» в якій оприлюднено першу консультацію «Про перейменування вулиці Карла Маркса в місті Гірське»

10:33:49 13.10.2021

Набір консультантів для проходження навчання по програмі Управління проблемами Плюс

Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у співпраці з Філією Асоціації “Medicos del Mundo” в Україні («Лікарі світу» / MdM), яка діє в Україні з 2015 року і надає безкоштовну медичну допомогу та психосоціальну підтримку постраждалому внаслідок конфлікту населенню, проводить набір консультантів для проходження навчання по програмі Управління проблемами Плюс (далі – програма УП+) в рамках реалізації проєкту «Покращення доступу до якісної первинної медико-санітарної допомоги для населення, яке постраждало внаслідок конфлікту на Cході України» та у рамках проєкту «Надання багатоцільової гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню на Сході України».

12:21:39 12.10.2021

Обов'язкова частина у спадщині незалежно від заповіту

Заповідач може призначити своїми спадкоємцями одну або кілька осіб (незалежно від наявності родинних відносин), а також позбавити права на спадкування будь-яку особу з числа спадкоємців за законом без зазначення причин такого рішення. У цьому разі така особа не може одержати право на спадкування.

12:04:13 12.10.2021

Запрошуємо всіх охочих підтримати нашу команду в турнірі з міні-футболу

14 жовтня о 10:00 на стадіоні шахти Гірська відбудеться відкритий турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисників та захисниць України. У турнірі братимуть участь місцевий "Шахтар", лисичанський "СВ-майстер", золотівський "Прикордонник" та колектив шахти Тошківка.

11:34:46 11.10.2021