Оголошення та анонси

Луганський обласний центр зайнятості інформує

У період війни та невизначеності Луганська обласна служба зайнятості продовжує виконувати свою місію - допомагати людям знаходити роботу та надавати їм необхідну підтримку в складних умовах.

13:59:33 25.07.2024

Шановні жителі Луганщини!

Луганська обласна служба зайнятості готова допомогти кожному з працевлаштуванням, професійним навчанням, пошуком необхідних працівників!

13:52:23 22.07.2024

Оголошено Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Конкурс проводиться Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу з метою створення умов для пошуку, підтримки i розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві.

09:52:43 18.07.2024

Щодо конфліктних ситуацій в громадах

В рамках реалізації ініціативи «Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів у взаємодії з робочими групами із громадської безпеки та соціальної згуртованості (відновлення)», яку втілює ГО «Центр права та посередництва” за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої у рамках проекту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», проводимо ідентифікацію конфліктів та передконфліктів в громадах з метою їх подальшого врегулювання.

11:25:20 17.07.2024