Оголошення та анонси

Військово-морський ліцей імені віце–адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

Ліцей запрошує сміливих, креативних, допитливих, патріотичних хлопців і дівчат здобути освіту військового профілю з 15 років з одночасним здобуттям профільної середньої освіти.

10:51:45 12.06.2024

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за пів року до їх висунення на здобуття Премії.

15:11:37 11.06.2024

Оголошено прийом заявок на здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2024 році

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1017, Міністерством молоді та спорту здійснюються Українсько-Польські обміни молоддю.

13:39:00 11.06.2024

До уваги отримувачів пільг та житлових субсидій

Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області інформує, що згідно із пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 № 215 “Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану” (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 08.05.2024 № 521), Пенсійний фонд України з червня 2024 року припиняє нарахування та виплату пільг, які надавалися згідно з цією постановою.

10:46:57 11.06.2024

Небезпека ботулізму

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області нагадує, що влітку збільшується ризик харчових отруєнь і, зокрема, захворювання на ботулізм. Воно є вкрай небезпечним і навіть смертельним, якщо вчасно не почати необхідне лікування. За результатами аналізу оперативних повідомлень територіальних органів Держпродспоживслужби з початку 2024 року взято участь у розслідуванні 24 випадків ботулізму з 27 постраждалими, серед яких один летальний.

07:38:58 11.06.2024

До уваги новаторів у сфері медицини!

Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій запрошує взяти участь у проєкті «Lab2Market MedTech». Він спрямований на підтримку та розвиток як команд, які тільки розробляють свою ідею, так і вже готових стартапів. Проєкт започатковано разом з аналітичним центром та корпоративним акселератором, які входять до складу ISE Group.

10:38:15 10.06.2024