Житлово-комунальне господарство

Начальник відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології - Савинська Ірина Борисівна

Головний спеціаліст - Матиченко Олена Петрівна

Головний спеціаліст - Ширінов Євген Едуардович

Провідний спеціаліст - Іванцова Вікторія Євгеніївна

Провідний спеціаліст - Русінова Людмила Євгеніївна

Спеціаліст І категорії - Тютюннікова Катерина Володимирівна

Контактний номер телефону: +38 067 864 4750

Електронна пошта: zhkg_girske@girska-gromada.gov.ua

Мінсоцполітики розробило новий інструмент підтримки ВПО – субсидію на оренду житла

Для багатьох українців, які через війну стали внутрішньо переміщеними особами, найболючішим залишається питання пошуку житла. Частина ВПО проживають в спеціально облаштованих місцях компактного проживання (модульні містечка, гуртожитки тощо), хтось знайшов прихисток в друзів чи родичів. Проте, з різних причин, хтось не може або не хоче там проживати, комусь – приймаюча громада не може забезпечити таке тимчасове житло. Для вирішення цієї проблеми Міністерство соціальної політики розробило новий інструмент підтримки – субсидію на оренду житла. Плануємо реалізувати його в рамках експериментального проекту протягом двох років.

10:58:11 18.03.2024

Міністерство відновлення презентує тестову версію Геоінформаційної системи регіонального розвитку

Єдина геоінформаційна система (ГІС) моніторингу та оцінювання розвитку регіонів та громад забезпечує доступ до регіональних даних у вигляді набору шарів на інтерактивній мапі (дані руйнувань, зміни в чисельності населення, кількість юридичних осіб, доступ до соціальних послуг, функціональні типи територій тощо). Впровадження системи дозволяє перейти до “розумного” планування розвитку громад та реалізації регіональної політики на основі даних.

09:03:59 14.03.2024

Як подати заяву про субсидію в Дії?

Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг можна подати на порталі Дія (https://diia.gov.ua/) втричі швидше – усього за 10 хвилин

15:07:05 11.03.2024

Олександр Кубраков: Понад 1000 українських родин придбали нове житло за програмою компенсацій

Програма компенсацій за повністю знищене житло фактично почала працювати на початку цього року. За результатами двох місяців бачимо стабільну динаміку подачі заяв – сьогодні вона складає майже 11 тисяч. Далі механіка відпрацьована: комісія опрацьовує заяву, розраховує суму компенсації та формує сертифікат. Після сповіщення про наявність сертифікату – можна обирати нове житло.

08:57:20 07.03.2024

06 березня фахівці відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації року взяли участь у онлайн-вебінарі «Стратегічний розвиток громади: від юридичних аспектів до грантових можливостей» на базі Платформи «Економіка та інвестиції» та «Безпека: ЖКГ».

19:00:00 06.03.2024

В Україні створять Єдиний державний реєстр адрес (ЄДРА)

Цей реєстр буде створено як один із базових реєстрів Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Додатково буде створений Реєстр адміністративно-територіальних одиниць (ЄДРАТО) та Реєстр будівель та споруд (РБС).

13:36:35 06.03.2024

Олександр Кубраков: Відповідаємо на найпоширеніші питання по програмі єВідновлення

Триває єВідновлення – наймасштабніша програма відбудови житла, яке пошкоджено і знищено внаслідок російської агресії. Нижче відповіді на найпоширеніші питання по програмі за пошкоджене майно.

10:40:19 05.03.2024