Житлово-комунальне господарство

Начальник відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології - Савинська Ірина Борисівна

Головний спеціаліст - Ширінов Євген Едуардович

Провідний спеціаліст - Іванцова Вікторія Євгеніївна

Провідний спеціаліст - Русінова Людмила Євгеніївна

Спеціаліст І категорії - Тютюннікова Катерина Володимирівна

Контактний номер телефону: +38 067 864 4750

Електронна пошта: zhkg_girske@girska-gromada.gov.ua

Фахівці відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військової адміністрації 24 квітня взяли участь у практичному семінарі «Зонування: інструмент для оптимального планування систем централізованого, автономного та індивідуального теплозабезпечення населених пунктів».

16:59:13 24.04.2024

Соціальне житло: які зміни пропонуються в законопроєкт «Про основні засади житлової політики»

За ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк у співпраці з всеукраїнською ГО «Інститут Республіка» відбувся перший раунд громадських консультацій щодо  законопроєкту «Про основні засади житлової політики».

18:09:47 12.04.2024

Інфографіка: Скільки років має служити будинок, ліфт чи літак

Все в цьому світі має свій термін експлуатації та потребує або ремонту, або утилізації. Пропонуємо подивитись, скільки років «живуть» житлові будинки, вагони метро та пасажирські вагони, скільки служать літаки, мости та енергоблоки атомних станцій і турбіни ГЕС.

08:31:11 12.04.2024

Українцям, які володіють квартирами понад 20 років, доведеться заново пройти реєстрацію житла, щоб його не втратити

Українцям, які набули право власності на свої квартири ще в минулому столітті, доведеться заново пройти процедуру реєстрації житла. Якщо вони цього не зроблять, то можуть втратити свою нерухомість.

10:19:44 02.04.2024

Житлові сертифікати на купівлю нового житла замість знищеного отримали вже чотири з половиною тисячі українців

Загальна сума гарантованої державою компенсації — майже вісім мільярдів гривень. А третина власників житлових сертифікатів вже придбала нові оселі загальною вартістю більш ніж три мільярди гривень.

10:02:26 26.03.2024

Як ветеранам війни отримати компенсацію на придбання житла

У Держбюджеті на 2024 рік закладено близько 5,75 мільярда гривень на забезпечення житлом ветеранів війни та членів родин загиблих Захисників і Захисниць. Таким чином, може бути виплачена компенсація на придбання житла понад 2000 осіб за трьома програмами Мінветеранів. Про це повідомляє Урядовий портал.

09:38:28 21.03.2024