Житлово-комунальне господарство

Начальник відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології - Савинська Ірина Борисівна

Головний спеціаліст - Матиченко Олена Петрівна

Головний спеціаліст - Ширінов Євген Едуардович

Провідний спеціаліст - Іванцова Вікторія Євгеніївна

Провідний спеціаліст - Русінова Людмила Євгеніївна

Спеціаліст І категорії - Тютюннікова Катерина Володимирівна

Контактний номер телефону: +38 067 864 4750

Електронна пошта: zhkg_girske@girska-gromada.gov.ua

Мінреінтеграції напрацьовує можливості для надання компенсацій благодійним та громадським організаціям за безоплатне розміщення ВПО

Це питання серед інших розглядалося під час засідання Рад з питань ВПО при Київській обласній військовій адміністрації. Його порушили представники Благодійного фонду «Місія Хансена в Україні».

09:58:16 22.02.2024

У питанні житла для ВПО потрібно масштабувати саме ті програми, які реально працюють

Про це Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук заявила під час прямого включення на телеканалі «Рада». Вона відзначила три проєкти міжнародної технічної допомоги по житлу, які координує Мінреінтеграції.

10:34:05 21.02.2024

Процедуру реалізації житлових сертифікатів спрощено

Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло розширює функціонал для того, щоб бути ще більше доступною та зручною в користуванні.  Відтепер для припинення права власності на знищений об’єкт нерухомості достатньо витягу з Реєстру пошкодженого та знищеного майна (РПЗМ), який можна отримати в нотаріуса чи місцевій раді.

10:29:13 21.02.2024

Подати звіт про виконаний ремонт за програмою єВідновлення тепер можна через ЦНАП, нотаріуса чи портал Дія

Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло розширює функціонал. Відтепер люди, які отримали виплати на поточні або капітальні ремонти, можуть подати звіт про виконання ремонту через ЦНАП, нотаріуса та портал Дія. Раніше це можна було зробити лише через застосунок Дія.

10:07:40 19.02.2024

Як ВПО отримати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг?

Держава підтримує громадян у складних життєвих обставинах. Один зі способів підтримки – надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, попит на які збільшився через повномасштабну війну з росією.

13:20:38 16.02.2024

Пільгова іпотека ВПО – важлива складова стратегії по житлу для ВПО

Мінреінтеграції спільно з Держмолодьжитлом за фінансової підтримки Уряду Німеччини реалізують програму «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Ця програма вже досить добре себе показала.

09:47:30 16.02.2024

Потреби України у відновленні оцінюють у 486 мільярдів доларів: оновлений звіт RDNA3

Уряд України разом з Групою Світового банку, Європейською Комісією та ООН опублікували звіт щодо оновленої спільної оцінки збитків і потреб, які виникли внаслідок широкомасштабного вторгнення рф (Rapid Damage and Needs Assessment, RDNA3).

09:44:51 16.02.2024

«Стійкі матеріали та ресурси»

Сьогодні спеціалісти відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації пройшли онлайн-курс з останніх тенденцій зеленого будівництва «Стійкі матеріали та ресурси».

18:09:30 13.02.2024

Презентовано вебзастосунок «Biodiversity Viewer»

13 лютого працівники відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації доєднались до презентації вебзастосунка «Biodiversity Viewer».

15:11:02 13.02.2024