Житлово-комунальне господарство

Начальник відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології - Савинська Ірина Борисівна

Головний спеціаліст - Ширінов Євген Едуардович

Провідний спеціаліст - Іванцова Вікторія Євгеніївна

Провідний спеціаліст - Русінова Людмила Євгеніївна

Спеціаліст І категорії - Тютюннікова Катерина Володимирівна

Контактний номер телефону: +38 067 864 4750

Електронна пошта: zhkg_girske@girska-gromada.gov.ua

Розпорядження

Комунальні підприємства

Тарифи

Оголошення

Державні установи та приватні компанії можуть залучати фінансування на реалізацію проєктів з відновлювальних джерел енергії через платформу ETAF

Проєкт реалізується Міжнародним агентством з відновлювальних джерел енергії (IRENA) через платформу – ETAF (Energy Transition Accelerator Financing Platform).

10:41:07 24.07.2024

«Еко-чеклист для громад, як стратегічний елемент екологічного відновлення»

Вчора спеціалісти фінансового управління та відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн-презентації: «Еко-чеклист для громад, як стратегічний елемент екологічного відновлення».

13:19:03 10.07.2024

Твоє житло не доступне?

ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ураження спинного мозку, могли якомога швидше повернутися до максимально незалежного й вільного життя. А ще почуватися гідно та користуватися своїми правами й свободами нарівні з усіма.

10:19:04 09.07.2024

Основні правила ощадливого використання електроенергії

На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії.

08:09:36 08.07.2024

Україна і Німеччина розпочали співпрацю у реформуванні централізованого теплопостачання в рамках проєкту ReWarm

Відповідну угоду підписали представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та проєкту «Реформування сектора централізованого теплопостачання в Україні (ReWarm)» під час офіційного відкриття проєкту

11:16:47 06.07.2024

ІТП для багатоквартирного будинку: функції та переваги

Встановлення або модернізація індивідуального теплового пункту (ІТП) — єдиний обов’язковий захід спрощеного варіанту пакету «А» Програми «Енергодім». Фонд енергоефективності приймає заявки на участь за цим пакетом з липня 2023 року, про це повідомила пресслужба фонду, пише "Україна Комунальна".

09:10:49 05.07.2024

Спеціалісти Гірської міської військової адміністрації прийняли участь в 6 онлайн-семінарах для територіальних громад, присвячені основним викликам та можливим рішенням у сфері фізичної, цифрової, інформаційної, освітньої, суспільної та економічної бе

Серія семінарів покликана дати лідерам громад більше знань та інструментів для реалізації політики безбар'єрності на локальному рівні, допомогти у плануванні та реалізації проектів з розбудови безбар'єрного простору у містах, селах, селищах України. Захід організовано у співпраці Радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар'єрності та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки проєкту Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні», що має на меті посприяти, щоб вразливі соціальні групи, які постраждали від війни, користувалися підвищеним рівнем соціальних прав та соціального захисту.

12:55:41 19.06.2024

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури розпочало інформаційну кампанію щодо фізичної безбар’єрності

Кампанія ставить на меті — роз'яснити, якими саме мають бути елементи доступності, що зазначені у державних будівельних нормах, стандартах та методичних рекомендаціях. Також важливим є пояснення, які саме елементи необхідні для безперешкодного відвідування маломобільними групами населення закладів охорони здоров’я, соціального захисту, укриттів, ЦНАПів, закладів освіти та як зробити безбар’єрним навколишнє середовище.

14:36:02 18.06.2024