Відбувся виїзний прийом ЦНАПу

26 листопада відбувся виїзний прийом громадян смт Тошківка та Тошківка-1 Мобільним Центром надання адміністративних послуг. Працівники ЦНАПу та спеціаліст сервісного центру номер 7 Головного управлінням Пенсійного фонду України в Попаснянському районі Луганської області надавали якісні консультації з адміністративних та соціальних питань відвідувачам, різноманітні довідки. Загалом під час виїзного прийому мобільного офісу ЦНАП було проконсультовано близько 30 громадян.

19:22 26.11.2021

Посадові особи Гірської міської ВЦА долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

26 листопада на чолі з заступником керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інною Деміденко посадові особи Гірської міської ВЦА долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

18:27 26.11.2021

Ремонтні роботи на об’єктах Гірської громади продовжуються

За ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка з метою осучаснення багатоквартирних будинків за кошти міського бюджету завершено повний обсяг робіт з капітального ремонту покрівлі будинку №6 по вулиці Дружба, що у місті Гірське.

08:30 26.11.2021

Міжнародний Комітет Червоного Хреста продовжує допомагати населенню Гірської громади

МКЧХ працює, зміцнюючи гуманітарне право та поширюючи універсальні гуманітарні принципи. Організація докладає усіх зусиль, щоб запобігти стражданням людей. Система охорони здоров’я в локаціях, розташованих уздовж лінії зіткнення на сході України переживає не найкращі часи і стикається з нестачею основних матеріалів і обладнання.

18:18 25.11.2021

Відбулося засідання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

25 листопада під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

15:31 25.11.2021

У Гірській громаді продовжується робота з ліквідації несанкціонованої стихійної торгівлі

25 листопада заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря провів робочу зустріч з начальником сектору поліцейської діяльності №1 ВП №4 Сєвєродонецького РУП ГУ НП Луганської області.

14:07 25.11.2021