Артем Лисогор: нацгвардійцям, які тримають оборону на Сході, передані ще два квадрокоптери

Дата: 21.04.2023 14:16

«Дрони потрібні завжди. Наші військові їх теж втрачають під час розвідувальних дій, тому необхідне регулярне поповнення підрозділів цією технікою.

Ми залучаємо максимум можливостей задля своєчасного забезпечення української армії всім необхідним, – наголосив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації. – От зараз звернулися нацгвардійці. Вони хочуть посилити можливості своєї аеророзвідки. Разом із Міловською селищною військовою адміністрацією винайшли кошти для придбання цих квадрокоптерів. Їх вже доправляють на передову».