Відбіркові матчі до 1-2 ліги Чемпіонату Луганської області з футзалу

Вчора, 30 жовтня, у Сєвєродонецькому льодовому палаці в рамках відбіркових матчів до 1-2 ліги Чемпіонату Луганської області з футзалу 2021/2022 Гірський «Шахтар» отримав дві впевнені перемоги: з рахунком 6:1 «Шахтар» переміг Троїцький «Урожай» та з рахунком 4:2 – Новопсковський «Промінь».  Бажаємо нашому «Шахтарю» успіху і везіння, спортивної сили і витримки, вдалих футбольних і життєвих матчів!

13:13 31.10.2021

7 жовтня на стадіоні ВП «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» відбулися змагання першого  традиційного Кубка керівника Гірської міської ВЦА з футболу серед дітей 2011-2012 р. н.

Перед початком змагань керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко разом з головою Луганської обласної асоціації футболу Ігорем Шопіним привітали усіх присутніх, побажали командам гарної гри, а найкращим – вибороти головний кубок турніру.

14:30 28.10.2021

Гірська громада отримала допомогу від БФ «За Луганщину»

Гірська міська військово-цивільна адміністрація із самого початку свого заснування плідно співпрацює з багатьма міжнародними організаціями, благодійними фондами та громадськими організаціями. Завдяки такій важливій для прифронтової громади співпраці та допомозі, яку вона отримує від благодійників, вдалося реалізувати не один проєкт. Зокрема, нещодавно в рамках підписаної угоди про співпрацю із Благодійним фондом «За Луганщину» та підтримці Харківського філіалу «Райффайзен Банк Аваль», Гірська громада отримала меблі, оргтехніку та офісні меблі. Все це вкрай важливе оснащення було передано у дитячий будинок сімейного типу родини Печених, до прикордонної служби м. Золоте, місцевий відділок поліції та у Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг», який належить до відділу соціального забезпечення населення Гірської міської ВЦА.

14:25 21.10.2021

До уваги жителів Гірської громади!

Команда ГО "Просвіта"проводить опитування в рамках конкурсу соціальних ідей у Луганській області за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з ГО «Міцна громада». Мета: дослідити чи знає молодь про інструменти впливу на прийняття рішень в громаді, а також задля дослідження чи потрібні громаді послуги неформальної освіти для молоді і який формат є цікавим для неї.

08:22 21.10.2021

Підготовка до сталого проходження опалювального сезону продовжується

Підготовка до сталої роботи в осінньо-зимовий період є одним з найважливіших завдань органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій. З метою сталого проходження цьогорічного опалювального періоду у Гірській територіальній громаді керівник Гірської міської ВЦА провів чергову нараду з питання початку опалювального сезону 2021/22.

15:19 20.10.2021

Олексій Бабченко: «Правильно складений проєкт місцевого бюджету та своєчасне його затвердження – це запорука ефективного управління бюджетними коштами та можливість реалізувати найважливіші для громади проєкти»

20 жовтня керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко провів чергове засідання робочої групи з питань формування проєкту бюджету Гірської міської територіальної громади на 2022 рік.

14:17 20.10.2021

У Гірській міській громаді завершується децентралізація опалення

Задля завершення децентралізації системи опалення в Гірській міській військово-цивільній адміністрації 18 жовтня відбулося останнє у 2021 році засідання комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів багатоквартирних будинків від мереж централізованого опалення з ініціативи споживачів. Проходило воно під головуванням заступника керівника ВЦА Олексія Невечері.

08:16 19.10.2021

14 жовтня на стадіоні ВП «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» відбувся відкритий турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисників та захисниць України

Нові трибуни, встановлені за кошти Гірської міської ВЦА, прийняли своїх уболівальників. Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко привітав усіх присутніх зі святом, побажав командам гарної гри, а найкращим - вибороти головний кубок турніру. На зеленій площині поля розігралася справжня боротьба між командами «Шахтар» (м. Гірське), «СВ-майстер» (м. Лисичанськ), «Прикордонник» (м. Золоте), «Гірник» (смт Тошківка). Кожна команда показала свою майстерність, витримку, наполегливість, прагнення здобути перемогу.

13:29 15.10.2021