Сьогодні 520 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 20.04.2023 20:38

На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктовими та гігієнічними наборами, дитячими памперсами, одягом та взуттям. Окремо, заступник начальника відділу обслуговування громадян №7 управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Олена Шаповалова надавала консультації із питань призначення пенсійного забезпечення, а юристи благодійного фонду «Право на захист» – правову допомогу.

У Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому наші земляки отримували продуктові набори, памперси та роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та невідкладних для переміщених осіб питань.

У гуманітарному штабі в Богданівці наші земляки отримували продуктові набори від держава та Фонду Ріната Ахметова, а також консультації соціального характеру, з загальних питань та з питань працевлаштування.

У Києві продовжилася видача продуктових наборів від держави, сімейних наборів гігієни, ковдр, матраців, постільних та кухонних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ), дитячих памперсів.