Новий спортивний простір у місті Золоте

Завдяки реалізації проєкту «Сприяння безпеці жінок та дівчат для запобігання насильства в громадських місцях», що реалізується в рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, мешканці міста Золоте отримали сучасний спортивний майданчик, який чудово вписався в інтер’єр парку міста Золоте.

20:38 11.11.2021

У Гірській громаді відбулося обговорення проекту Програми профілактики правопорушень

Днями за ініціативи відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської ВЦА відбулося обговорення проекту Програми профілактики правопорушень в Гірській міській територіальній громаді, яка розрахована на 2021-2023 роки.

16:25 11.11.2021

В області проходять перевірки дотримання карантинних вимог

Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітниками поліції та органів місцевого самоврядування продовжуються моніторингові перевірки об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину.

13:03 11.11.2021

Всеукраїнський радіодиктант до Дня писемності та мови

09 листопада посадові особи Гірської міської військово-цивільної адміністрації скористались нагодою і продемонстрували свою свідому національну позицію – натхненно приєднались до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Слідом за пам’яттю».

14:37 09.11.2021

Встановлено нові зупинки громадського транспорту

Днями за ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка з метою створення зручних і безпечних умов для пасажирів громадського транспорту за кошти місцевого бюджету придбані і встановлені дві автобусні зупинки у районі КПВВ та шахти «Золоте».

16:03 08.11.2021

Пишаємося нашими героями!

У Збройних Силах України служить 250 тисяч осіб, з яких понад 32 тисячі - жінки. Це танкістки, артилеристки, командирки рот та взводів. Вони, як й чоловіки, воюють на передовій, щоб захистити незалежність нашої країни.

12:39 08.11.2021

У Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулася апаратна нарада

01 листопада під головуванням керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія БАБЧЕНКА відбулася чергова апаратна нарада. Проходила вона за участі заступників керівника, керівників структурних підрозділів та старост.

19:57 02.11.2021

Керівники структурних підрозділів Гірської міської ВЦА долучилися до конференції «Добре місцеве врядування: виклики та рішення»

01-02 листопада керівники структурних підрозділів Гірської міської військово-цивільної адміністрації долучилися до конференції «Добре місцеве врядування: виклики та рішення». Вона була організована Програмою ООН із відновлення та розбудови миру у партнерстві з Асоціацією місцевої демократії ALDA за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

18:44 02.11.2021

Відбулася нарада з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

02 листопада заступник керівника із соціальних питань Інна Деміденко разом з керівниками структурних підрозділів Гірської міської військово-цивільної адміністрації долучились до наради в режимі конференцзв’язку з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Зустріч відбулася під головуванням заступниці голови Луганської ОДА Катерини Безгинської.

16:20 02.11.2021